Workshop o výučbe genetiky

Pre učiteľov biológie sme pripravili workshop o výučbe genetiky, na ktorom sa budeme venovať otázkam týkajúcim sa výučby genetiky, žiackym miskoncepciám a pod. (poznámka: ide o podobný workshop, ktorý sme organizovali na školách, ktoré sme v minulosti navštívili). Workshop sa bude konať online cez MS Teams. Po registrácii Vám bude zaslaný link, pomocou ktorého sa budete môcť k workshopu pripojiť. Na pripojenie postačuje webový prehliadač (Chrome, Edge a pod.), netreba mať stiahnutú aplikáciu MS Teams.

Workshop organizujeme v dvoch termínoch: 13.10.2021 o 15:00, resp. 18.10.2021 o 15:00. Stačí si vybrať termín, ktorý Vám viac vyhovuje. Ak sa chcete na workshope zúčastniť, ale nevyhovuje Vám žiaden z uvedených termínov, vyplňte registračný formulár a navrhnite termín, ktorý by Vám vyhovoval. Následne Vás budeme kontaktovať a pokúsime sa nájsť vyhovujúci termín.

Registračný formulár nájdete na tomto linku: https://forms.gle/MRBmuAvTzcM4CAtH7. Zároveň by sme Vás chceli poprosiť o preposlanie informácie o workshope Vašim kolegom, ktorí by o workshop mohli mať záujem.