Prírodovedecká fakultaUniverzita Komenského v Bratislave

Športový deň 2020

pri príležitosti 80. výročia PRIF UK

OSEMDESIATNÍCI STÁLE ŠPORTUJÚ

18. september 2020 od 9:00 hod.

Miesto konania: ŠPORTOVÝ KLUB SLÁVIA AGROFERT, Májová 21

Jubilejný športový deň PriF UK. Tradičné podujatie pripravované našou Katedrou telesnej výchovy sa tiež ponesie v duchu jubilea. Program bude aj tento rok nastavený tak, aby si pobyt na čerstvom vzduchu užili všetci prítomní. Samozrejmosťou je drobné pohostenie pre športovcov i nešportovcov.

Pozvánka na Športový deň od dekana fakulty

Milé kolegyne, vážení kolegovia, milí doktorandi,

napriek všetkým hrôzam koronadoby si Vás v súlade so všetkými relevantnými opatreniami dovolím pozvať na tohtoročný športový deň, ktorý sa uskutoční v piatok 18.9.2020, od 9,00 v areáli Slávie Agrofert v Petržalke za Ekonomickou univerzitou. Tento rok bude výnimočný viacerými novinkami a v ducho nášho 80. jubilea. Prebehne exhibičný futbalový zápas medzi vedením UK (predpokladaný kapitán tímu - pán rektor) a PriF UK a keďže v našom tíme budú aj takí "športovci" ako ja (Fedor útok, Neogrády brankár), bez Vašej podpory nemáme šancu vyhrať. Rovnako preťahovanie lanom (z ktorého ma neviem prečo už vyradili) bude plné adrenalínu. No a dozvedel som sa, že sa možno chystá aj obdoba Sparťana (na lane) pre tých najsilnejších.

Prosíme záujemcov, aby sa za jednotlivé pracoviská  prihlásili z dôvodu zabezpečenia občerstvenia do 16.9.2020 na adresu martin.mokosak@uniba.sk

Teším sa na Vás všetkých, verím, že počasie ako tak vyjde a korona sa aspoň na chvíľku stiahne.

S úctou, peterfedor

Pozvánka od vedúceho Katedry telesnej výchovy

Vážení zamestnanci, doktorandi,

Aj v tejto neistej dobe (veríme, že nám to už nič neprekazí) sa chystáme usporiadať  v spolupráci s odbormi a pod záštitou dekana Prírodovedeckej fakulty  prof. RNDr. Petra Fedora, PhD. Športový deň PRIF UK, ktorý sa uskutoční v PIATOK 18.9. 2020, od 9h, klasicky v areáli Slávie Agrofert v Petržalke za Ekonomickou univerzitou. Verím, že si zariadite svoje povinnosti aby sme sa tam stretli v hojnom počte a spoločne športom oslávili  80-ročné jubileum našej fakulty. Účasť prisľúbilo okrem nášho vedenia aj vedenie UK.

Športovať sa bude v tradičných disciplínach - tenis, futbal, volejbal, bedminton, ľukostreľba, streľba zo vzduchovky, frisbee a iné voľné disciplíny.

Pripravené sú aj súťažné disciplíny (budú aj špeciálne 80. ročné ceny: 

  • pre jednotlivcov streľba zo vzduchovky (šesť rán/päť najlepších sa počíta)
  • streľba z luku
  • hod na presnosť
  • pre trojčlenné miešané (dvaja muži + jedna žena) družstvá súťaž v preťahovaní lanom

Tento rok sa chystáme pri príležitosti 80. výročia PRIF UK udeliť aj špeciálnu cenu Dekana.

Prosím záujemcov, aby sa za jednotlivé pracoviská  prihlásili z dôvodu zabezpečenia občerstvenia do 16.9.2020 na túto mailovú adresu.

Športový deň zabezpečíme v súlade s platnými hygienickými opatreniami RÚVZ. Prosíme, aby ste si priniesli aj prekrytie dýchacích ciest. 

Tešíme sa na Vašu účasť.

Mgr. Martin Mokošák PhD., martin.mokosakuniba.sk
vedúci Katedry telesnej výchovy KTV PRIF UK

* * *

Tiež si môžete pozrieť fotky

Fotky zo splavu Mošonského Dunaja

Fotky zo Športového dňa 2019