Prírodovedecká fakultaUniverzita Komenského v Bratislave

Akcie a udalosti

Vaši zástupcovia ŠČ AS PriF UK Vám pravidelne prinášajú rôznorodé spoločenské, komunitné a iné akcie, ktorými sa snažia oživiť život na fakulte, prinášať rôzne zaujímavé prednášky, či pomôcť v rôznych projektoch tým, ktorí to potrebujú.

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne informácie týkajúce sa všetkých nadchádzajúcich akcií, ktoré pre Vás pripravujeme.

AKTUALITY

V dôsledku súčasnej epidemiologickej situácie musia byť všetky naše plány na nadchádzajúce akcie pozastavené. Dúfame, že keď sa všetko vráti do normálu, vrátime sa a s plnou energiou a budete aj naďalej verní našich akciám. :)

Zatiaľ sa vidíme online na našom INSTAGRAME.


Pravidelne organizované akcie

FNS party

Ak sa chcete zabaviť v klube so svojimi spolužiakmi alebo spoznať väčšie množstvo študentov z ostatných odborov fakulty alebo aj senátorov samotných, tak táto akcia je práve pre Vás.

Fotky z akcie nájdete tu.

Vianočná kapustnica

Každý december, v Mikulášskom období, sa spolu s Vami zabávame a plníme Vaše aj naše žalúdky na fakulte varenou domácou kapustnicou a nealkoholickým punčom. ;)

Fotky z akcie nájdete aj tu.


Športový deň

Každoročne si pre Vás taktiež pripravujeme skutočný ŠPORTOVÝ DEŇ PriF UK, na ktorom môžete súťažiť v tímových ale aj individuálnych športoch ako streetbal, volejbal, basketbal, tenis, ping pong či beh.

Fotky z akcie nájdete tiež tu.

Kvapka krvi

Ak ste ešte nikdy nedarovali krv, lebo ste sa báli, nevedeli kam ísť alebo ste jednoducho nemali čas, tak tomu je koniec. Už nebudete môcť mať nijaké výhovorky, pretože aj u nás fakulte v spolupráci s Národnou transfúznou službou je možné počas akcie KVAPKA KRVI krv darovať pre tých, ktorí to najviac potrebujú. Ak sa Vám pošťastí, dostanete aj niečo na revanš od našich sponzorov. :)

Väčšinou je doprevádzaná aj antropometrickým meraním našimi študentmi či zamestnancami. 

Beánia Matfyzákov a Prírodovedcov

V spolupráci s FMFI sa každoročne organizuje aj Beánia, ktorá je venovaná najmä prvákom, ktorí su takto oficiálne pasovaný do cechu vysokoškolákov. Hlavne sa ale jedná o večer plný skvelého programu, namakaných hudobníkov a Vašich kamošov z PriFky a MatFyzu.

Sledujte aktuálne informácie priamo z oficiálnej FACEBOOKOVEJ stránky.