ZIMNÉ TELOVÝCHOVNÉ SÚSTREDENIE

Pokyny pre účastníkov "ZTS - Lyžovačky AŠK Prírodovedec"

CHOPOK - JUH www.jasna.sk         

 

MIESTO : Chopok - JUH - chata Kosodrevina

TERMÍN :

1. Turnus : 21.-26.1. 2024  Vedúci : Mgr. Mokošák Martin, PhD. Chopok - Juh (250eur - v cene je ubytovanie, polpenzia a lístok na vlek)

2. Turnus : 28.1.-2.2. 2024  Vedúci : Mgr. Mokošák Martin, PhD. Chopok - Juh (250eur - v cene je ubytovanie, polpenzia a lístok na vlek)

3. Turnus : 3.-8.3. 2024  Vedúci : Mgr. Mokošák Martin, PhD. Chopok - Juh (190eur - v cene je ubytovanie, polpenzia a lístok na vlek)

ÚČASŤ : Povinná pre poslucháčov I.-III. ročníka Prírodovedeckej Fakulty UK, učiteľský smer štúdia. Predčasné uvoľnenie zo ZTS nie je možné. Ak sa zo zdravotných dôvodov nemôžte zúčastniť ZTS, je potrebné vopred poslať lekárske potvrdenie vedúcemu ZTS na KTV Prif UK, Mlynská Dolina, 842 15 Bratislava a podať si žiadosť o preloženie na študijné oddelenie. Prihlásiť sa môžu všetci študenti PRIF a členovia AŠK Prírodovedec do 15.12.2023 (počet miest je obmedzený). K prihláseniu treba priniesť zálohu 100e a ISIC. V prípade odhlásenia je záloha vratná len do 15.12. 2023, po tomto termíne nie je možné zálohu vrátiť (jedine v prípade, že si nájdete za seba náhradu).

DOPRAVA : Na Chopok sa cestuje samostatne. Zraz na chate Kosodrevina je vždy v nedeľu do 15:30h.

UBYTOVANIE : Na CHOPKU je zabezpečené v chate Kosodrevina v 4 posteľových izbách.

STRAVOVANIE : Zabezpečená je polpenzia (raňajky a večera).

POISTENIE : Každý účastník ZTS je povinný sa komerčne pripoistiť do hôr.

NA ZTS SI ZOBERTE : Teplé turistické oblečenie, termo prádlo, oblečenie na zjazdové lyžovanie, lyže, lyžiarky, čiapku, rukavice, okuliare, uteráky, baterku, hygienické potreby, leukoplast, obväz, lieky ak užívate, príp. hudobný nástroj, fotoaparát.
PENIAZE, INDEX, PREUKAZ POISTENCA, OBČIANSKY PREUKAZ.