Akcie a udalosti

Vaši zástupcovia ŠČ AS PriF UK Vám pravidelne prinášajú rôznorodé spoločenské, komunitné a iné akcie, ktorými sa snažia oživiť život na fakulte, prinášať rôzne zaujímavé prednášky, či pomôcť v rôznych projektoch tým, ktorí to potrebujú.

Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne informácie týkajúce sa všetkých nadchádzajúcich akcií, ktoré pre Vás pripravujeme.

AKTUALITY

V dôsledku súčasnej epidemiologickej situácie musia byť všetky naše plány na nadchádzajúce akcie pozastavené. Dúfame, že keď sa všetko vráti do normálu, vrátime sa a s plnou energiou a budete aj naďalej verní našich akciám. :)

Zatiaľ sa vidíme online na našom INSTAGRAME.


Pravidelne organizované akcie

FNS party

Párty Prírodovedcov

Príď sa zabaviť na obľúbenú PÁRTY PRÍRODOVEDCOV! 6. marca o 22:00 hod. Ťa čakáme v King's Rock Pube

Skvelú zábavu Ti zabezpečí DJ Miles, ktorý Ťa bude hudubne sprevádzať celým večerom!

Tešíme sa na Teba!

Fotky z akcie nájdete tu.

 

 

Vianočná kapustnica

Každý december, v Mikulášskom období, sa spolu s Vami zabávame a plníme Vaše aj naše žalúdky na fakulte varenou domácou kapustnicou a nealkoholickým punčom. ;)

Fotky z akcie nájdete aj tu.


Športový deň

Každoročne si pre Vás taktiež pripravujeme skutočný ŠPORTOVÝ DEŇ PriF UK, na ktorom môžete súťažiť v tímových ale aj individuálnych športoch ako streetbal, volejbal, basketbal, tenis, ping pong či beh.

Fotky z akcie nájdete tiež tu.

Kvapka krvi

Študentská kvapka krvi

Ako je už zvykom, aj tento semester Ti prinášame možnosť darovať krv. V dňoch 4. a 14. marca budeme v spolupráci s @ntssr.sk vítať dobrovoľných darcov krvi.

Aby sa predišlo dlhým čakaniam v rade, odber bude prebiehať na objednanie od 8:00 do 11:00. Objednanie prebieha naskenovaním QR kódu. Prosíme Ťa, príď na odber s dostatočným predstihom (5-10 min.) a prines si preukaz darcu krvi (ak si už krv v minulosti daroval/a). Pred odberom sa nezabudni najesť a dostatočne zavodniť!

 

 

Beánia Matfyzákov a Prírodovedcov

V spolupráci s FMFI sa každoročne organizuje aj Beánia, ktorá je venovaná najmä prvákom, ktorí su takto oficiálne pasovaný do cechu vysokoškolákov. Hlavne sa ale jedná o večer plný skvelého programu, namakaných hudobníkov a Vašich kamošov z PriFky a MatFyzu.

Sledujte aktuálne informácie priamo z oficiálnej FACEBOOKOVEJ stránky.