VÝSTUP NA ĎUMBIER - Stopa Vlada Šťastného

Pokyny pre účastníkov "Výstupu na ĎUMBIER"

ROČNÍK : 47.

MIESTO : Nízke Tatry

TERMÍN : 19.-21. November 2021   Vedúci : Mgr. Martin Mokošák, PhD.

DOPRAVA : Dopravu zatiaľ nezabezpečujeme, ak to Covid dovolí, tak bude ako vždy. (Doprava je zabezpečená spoločne autobusom v piatok o 12h od ŠDĽŠ Mlyny-parkovisko pri cintoríne.)

UBYTOVANIE : Chata gen. M.R. Štefánika pod Ďumbierom 1740 m n. m. (osemposteľové izby).

STRAVOVANIE : Je zabezpečená jedna strava denne, zvyšok si môžete prikúpiť na chate.

PROGRAM :

Piatok - Výstup z parkoviska pod Trangoškou na chatu gen. M. R. Štefánika (cca 1,5h) ubytovanie, večera, prednáška.

Sobota - Výstup na Ďumbier, v prípade dobrého počasia prechod z Ďumbiera na Chopok a späť, večer cestovateľská prednáška, spoločenský večer s horehronskou muzikou :-)

Nedeľa - Výstup na Gápeľ, odubytovanie, zostup k autobusu, príchod do Bratislavy cca o 18:00h.

POPLATOK : 60 - 65 (raňajky, ubytovanie, horehronská muzika).

PRIHLASOVANIE : Na KTV osobne u Mgr. M. Mokošáka, PhD. do 12.11. 2021.

NEZABUDNITE SI ZOBRAŤ : Teplé turistické oblečenie, termo prádlo, čiapku, rukavice, okuliare, uteráky, baterku, hygienické potreby, leukoplast, obväz, lieky ak užívate, fotoaparát, strava, konzervy a iné).

PENIAZE, PREUKAZ POISTENCA, OBČIANSKY PREUKAZ.