Prírodovedecká fakultaUniverzita Komenského v Bratislave

LETNÉ TELOVÝCHOVNÉ SÚSTREDENIE 2019

 

Turnusy:  

I.turnus –  27.6.- 3.7.2019, vedúci kurzu: Mgr. Kristína Füzéková 
II.turnus – 3.7. - 9.7.2019, vedúci kurzu: Mgr. Kristína Füzéková


Miesto konania
:  Camping Pullmann, Sĺňava pri Piešťanoch


Účasť
: Povinná pre poslucháčov I.-III. ročníka Prírodovedeckej fakulty UK, učiteľský smer štúdia. Sústredenia sa môžu zúčastniť všetci študenti PRIF UK a bude im udelený 1 kredit, resp. 2 kredity (účasť počas bakalárskeho aj magisterského štúdia). Predčasné uvoľnenie z LTS nie je možné. Ak sa zo zdravotných dôvodov nemôžte zúčastniť LTS, je nutné vopred priniesť/poslať lekárske potvrdenie vedúcemu LTS na KTV PRIF UK, Mlynská Dolina, 842 15 a podať si žiadosť o preloženie na študijné oddelenie.


Prihlásenie:
od 2. apríla do 30. apríla 2019, vždy v utorok od 9,15 – 12,00 vo Fitcentre na fakulte. So sebou si prineste zálohu na LTS  30 €.  Odhlásenie z LTS s možnosťou vrátenia zálohy je len do 30. apríla 2019!
Po tomto termíne je odhlásenie možné bez nároku na vrátenie zálohy, alebo v prípade, že si nájdete za seba náhradu.


Doprava: 
SAMOSTATNÁ. Zraz na oba kurzy je vždy v prvý deň v mieste konania do 14,00 h. Diaľkový autobus z hlavnej stanice Piešťany na trase  Piešťany-Sokolovce–Hlohovec má zastávku pri Campingu Pullmann -“Banka,Sĺňava“.


Ubytovanie:
 Camping Pullmann v Banke pri Piešťanoch. Ubytovanie je zabezpečené v 2-lôžkových stanoch (+ nafukovacia podložka,deka,spací vak), zabezpečí KTV.


Stravovanie: INDIVIDUÁLNE. 
Možnosť stravovania priamo v campingu v reštaurácii (orientačné ceny: raňajky 4€, večera 6€), prípadne samostatné varenie v kuchynke, ktorá je k dispozícii v mieste ubytovania. KTV poskytuje obmedzený počet kuchynského riadu. Potraviny, reštaurácie v PN.


Na LTS si prineste: 
oblečenie a obuv vhodné na športovanie (vodné športy, bicyklovanie, turistika...) šľapky, vetrovku do dažďa, čiapku, ochranný krém proti slnku, slnečné okuliare, ešus a príbor, hudobný nástroj ak naň viete hrať :),   LIEKY ak užívate, leukoplast, obväz...

OBČIANSKY PREUKAZ, PREUKAZ POISTENCA,PENIAZE,INDEX !!!


POZOR!!! Zapisovanie LTS do AIS:
I. a II. kurz (jún + júl) si zapisujte do letného semestra!

 

 

 

<output>

I. a II. kurz (jún + júl) si zapisujte do letného semestra!

III. kurz (september) si zapisujte do zimného semestra!

</output>

<output>

I. a II. kurz (jún + júl) si zapisujte do letného semestra!

III. kurz (september) si zapisujte do zimného semestra!

</output>