LETNÉ TELOVÝCHOVNÉ SÚSTREDENIE 2022

Milé študentky a študenti. 

Posledné roky sme LTS robievali v Piešťanoch. Momentálne však v kempe v Piešťanoch prebiehajú stavebné práce, preto boli sme nútení poobzerať sa po vhodnom objekte inde. Tento krát sme sa rozhodli pre rekreačne zaradenie TEPLÝ VRCH na strednom Slovensku www.ormet.sk . Zariadenie spĺňa požiadavky na výučbu vodných športov (kajaky, kanoe), ponúka vhodné miesto na stanovanie, pomerne širokú ponuku stravovacích zariadení a celkom pestré pešie aj cyklo výlety do okolia. Nebudú chýbať ani obľúbené športové disciplíny akými sú lukostreľba, streľba zo vzduchoviek, volejbal na antuke. Vo voľnom čase si môžete požičať vodné bicykle, paddlebordy  alebo si len tak zaplávať v čistej vode VN Teplý VRCH (rozloha 100 ha), prípadne oddychovať na tzv opaľovacích roštoch roztrúsených po celom kempe alebo vyskúšať tobogán. Rybári so zväzovým povolením môžu skúšať svoje šťastie pri vode. Štatisticky je to dlhodobo VN s najteplejšou vodou na SK.

Nemusíte sa obávať, výstroj a všetko potrebné k športovaniu Vám zabezpečíme z KTV (bicykle, prilby...), nie je potrebné si so sebou brať nič tohto druhu, nechajte si miesto v ruksaku na potrebnejší obsah. 

Bývať budeme v stanoch, ktoré Vám takisto zabezpečíme, rovnako ako nafukovacie podložky do stanu, deky a spacie vaky.

Samotný kemp ponúka dostatok miesta rekreantom aj nám. Všetko je v jednom areáli, ktorý ma svoju vlastnú strážnu službu.  

V kempe sa nachádza plne funkčné sociálne zariadenie (sprchy, toalety), ďalej je tam malá kuchynka, kde si môžete variť alebo pripraviť jedlo. To je asi jedno z mínusov kempu – malá kuchynka, no kompenzuje sa to dostatočným množstvom opekacích miest alebo stánkami s jedlom (v júnovom termíne ešte pravdepodobne nebudú všetky v prevádzke) . Elektrická prípojka bude tiež k dispozícii (nabíjanie telefónov, reproduktorov a pod.) V obci Teplý vrch alebo v blízkych obciach akými sú Driečany, Veľký Blh... sú obchody s potravinami. 

TURNUSY: 
  1. 25.6. - 01.7. 2022   ​​
  2. 01.7. - 07.7. 2022

Doprava: 

Potrebné je dostať sa do Rimavskej soboty a odtiaľ autobusom do obce Teplý vrch. Prípadne autom. Za auto stojace v areály sa platí 4 €/noc. Pred areálom sa za parkovanie neplatí.

UBYTOVANIE:  

Kemp (stany), 2 osoby v stane.

STRAVOVANIE: 

Individuálne (kuchynka k dispozícii - hrnce, riady, variče, rýchlovarná kanvica, chladnička...).

Možnosť objednať si polpenziu za 9 €/deň. Reštaurácia priamo v kempe, opekacie miesta a viacero rychloobčerstvovacích bufetov.

 

PRIHLASOVANIE: 

E-MAILOM na adresu vladimir.pajkos@uniba.sk, najneskôr do 6.6. 2022!!! Alebo osobne vo FitCentre PRIF UK. Utorok 9:00-11:30 a vo štvrtok 9:00-10:00.

Do e-mailu uviesť MENO, na ktorý turnus sa hlásite, bydlisko a aj vaše telefónne číslo, pre prípad potreby rýchlejšej komunikácie.

Prihlásenie je ZÁVäZNÉ po zložení zálohy.  

Do 6.6. 2022 je tiež potrebné uhradiť  ZÁLOHU za kurz 36 € prevodom na účet: SK62 1100 0000 0029 3815 6160, do poznámky pre prijímateľa uviesť: LTS čislo kurz a vaše priezvisko (príklad: LTS 1 - Karasek), bez poznámky nebudem vedieť platbu priradiť k Vášmu menu!!! Alebo môžete priniesť zálohu osobne. Utorok 9:00-11:30 a vo štvrtok 9:00-10:00 Fitcentrum PRIF UK.

V deň nástupu na kurz doplatok 36 €, celková suma za LTS je 72 €.  

V prípade, že sa kurzu po prihlásení nebudete môcť zúčastniť, musíte si za seba nájsť náhradu. Záloha je nevratná.

AK BY SA KURZY Z Dôvodu ZLEJ EPIDEMICKEJ SITUÁCIE KONAŤ NEMOHLI A VY STE UŽ UHRADILI ZÁLOHU, V TAKOMTO PRÍPADE VÁM ZÁLOHA BUDE VRÁTENÁ V PLNEJ VÝŠKE. INAK PLATÍ UVEDENÉ VYŠŠIE! 

Po prihlásení a prijatí zálohy budem potvrdeným účastníkom posielať inštrukcie k samotnému kurzu, kde budú všetky potrebné informácie. 

Vítaní sú všetci študenti! Tí čo majú predmet zapísaný ako povinný, tí čo ho majú zapísaný dobrovoľne, dokonca aj tí, ktorí ho zapísaný nemajú a chcú stráviť pohodový týždeň plný športu a zábavy! Takže s prihlasovaním veľmi neotáľajte, počet prihlásených na kurz je obmedzený! 

Prednosť majú Tí, ktorí to majú zapísané ako povinný predmet v Aise, potom tí, ktorí mali ZTS a nestihli, a potom ostatní.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať!

Tešíme sa na Vás!

 Za kolektív KTV PaedDr. Vladimír Pajkoš