Rozvrh hodín
1mupMACH* - učiteľstvo predmetov chémia a matematika - (Učiteľské štúdium, magisterský II. st., denná forma), 2022/2023, Letný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
09:00-10:30TYZ (od 13.02.2023) FMFI.KAG+KDMFI/2-UMA-105/22 SDidaktika matematiky (2)FMFI M VIIVankúš, Slavíčková13.02.2023 - 05.05.2023
10:40-12:55TYZ (od 13.02.2023) FMFI.KAG+KDMFI/2-UMA-258/15 SMetódy riešenia matematických úloh (2)FMFI M VIIVankúš, Miťková13.02.2023 - 05.05.2023
13:00-14:00TYZ (od 13.02.2023) PriF.KTV/N-mXTV-108/22 CTelesná výchova 8PriF MD A1KirchmayerováZdravý chrbát13.02.2023 - 05.05.2023
14:00-16:15TYZ (od 13.02.2023) FMFI.KAG+KDMFI/2-UMA-283/22 SKapitoly z vyučovania matematikyFMFI M VIIVankúš, Dillingerová13.02.2023 - 05.05.2023
17:30-19:00TYZ (od 13.02.2023) PriF.KTV/N-mXTV-108/22 CTelesná výchova 8PriF MD B1HubkaFlorbal13.02.2023 - 05.05.2023
19:00-20:30TYZ (od 13.02.2023) PriF.KTV/N-mXTV-108/22 CTelesná výchova 8PriF MD A1HubkaVolejbal VŠL muži13.02.2023 - 05.05.2023
20:30-22:00TYZ (od 13.02.2023) PriF.KTV/N-mXTV-108/22 CTelesná výchova 8PriF MD B1RemákBasketbal VŠL Remák13.02.2023 - 05.05.2023
08:10-09:40TYZ (od 13.02.2023) PriF.KJ/N-mXCJ-080/22 SDeutsch für Naturwissenschaftler A2 (začiatočníci)PRIF B2 201Rózsová Wolfová13.02.2023 - 05.05.2023
11:30-13:00TYZ (od 13.02.2023) PriF.KZ/N-XXXX-006/21 STeória druhuPRIF XXXONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
13:00-14:00TYZ (od 13.02.2023) PriF.KTV/N-mXTV-108/22 CTelesná výchova 8PRIF CH1 FITNESSŠeďováJoga13.02.2023 - 05.05.2023
14:50-16:20TYZ (od 13.02.2023) PriF.KJ/N-mXCJ-075/22 SCLIL 2 - integrované vyučovanie prírodovedného predmetu a jazykaPRIF XXXKordíkováONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
17:30-19:00TYZ (od 13.02.2023) PriF.KTV/N-mXTV-108/22 CTelesná výchova 8PriF MD A1KirchmayerováVolejbal VŠL ženy13.02.2023 - 05.05.2023
19:00-20:30TYZ (od 13.02.2023) PriF.KTV/N-mXTV-108/22 CTelesná výchova 8PriF MD B1RemákBasketbal VŠL Remák13.02.2023 - 05.05.2023
08:10-09:40TYZ (od 13.02.2023) PriF.KJ/N-mXCJ-081/22 SDeutsch für Naturwissenschaftler B2 (pokročilí)PRIF B2 201Rózsová Wolfová13.02.2023 - 05.05.2023
14:30-16:00TYZ (od 13.02.2023) PriF.KTV/N-mXTV-108/22 CTelesná výchova 8PriF MD A1MokošákBedminton/Stolný tenis13.02.2023 - 05.05.2023
16:00-17:30TYZ (od 13.02.2023) PriF.KTV/N-mXTV-108/22 CTelesná výchova 8PriF MD A1MokošákFutbal13.02.2023 - 05.05.2023
14:30-16:00TYZ (od 13.02.2023) PriF.KTV/N-mXTV-108/22 CTelesná výchova 8PriF MD B1RemákLukostreľba13.02.2023 - 05.05.2023
16:00-17:30TYZ (od 13.02.2023) PriF.KTV/N-mXTV-108/22 CTelesná výchova 8PriF MD B1MokošákFutbal AŠK13.02.2023 - 05.05.2023
15:00-16:00TYZ (od 13.02.2023) PriF.KTV/N-mXTV-108/22 CTelesná výchova 8FEI PlavarenKirchmayerováPlávanie13.02.2023 - 05.05.2023
Ut
08:10-09:40TYZ (od 14.02.2023) PriF.KDPP/N-mUXX-124/22 PPedagogická diagnostikaPRIF B1 307, PRIF CH2 130IkhardtVýučba začne v miestnosti B1-307.13.02.2023 - 05.05.2023
13:10-14:40TYZ (od 14.02.2023) FMFI.KMANM/2-UMA-111/22 KVybrané partie z matematickej analýzyFMFI M VIIKupka, Dillingerová13.02.2023 - 05.05.2023
14:50-16:20TYZ (od 14.02.2023) FMFI.KAG+KDMFI/2-UMA-105/22 SDidaktika matematiky (2)FMFI M VIIVankúš, Slavíčková13.02.2023 - 05.05.2023
16:30-18:00TYZ (od 14.02.2023) PriF.KDPP/N-mUXX-110/22 CMobilné prírodovedné vzdelávanie (2)PRIF B1 540, PRIF CH2 118Fuchsvýučba začne v miestnosti B1-54013.02.2023 - 05.05.2023
13:10-14:40TYZ (od 14.02.2023) PriF.KDPP/N-mUXX-106/22 SRodinná výchovaPRIF B1 319Nagyová13.02.2023 - 05.05.2023
14:50-16:20TYZ (od 14.02.2023) PriF.KDPP/N-mUXX-106/22 SRodinná výchovaPRIF B1 319Nagyová13.02.2023 - 05.05.2023
St
08:10-09:40TYZ (od 15.02.2023) PriF.KJ/N-mXCJ-077/22 SEAP 2/English for Academic PurposesPRIF B1 XXXDugovičová, Slováková, Kordíková, JeleňováMoodle course ONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
12:20-13:50TYZ (od 15.02.2023) PriF.KDPP/N-mUCH-106/22 CDidaktika školských pokusov z chémie 2PRIF CH2 202Drozdíková13.02.2023 - 05.05.2023
14:00-15:30TYZ (od 15.02.2023) PriF.KDPP/N-mUCH-104/22 SDidaktika chémie 2PRIF B1 526, PRIF CH2 117Drozdíkovávýučba začne v miestnosti B1-52613.02.2023 - 05.05.2023
15:40-17:10TYZ (od 15.02.2023) PriF.KDPP/N-mUCH-107/22 SVyučovanie chémie s podporou digitálnych technológiíPRIF B1 319Križanová, Šikulíncová13.02.2023 - 05.05.2023
17:20-18:50TYZ (od 15.02.2023) PriF.KAgCh/N-mUCH-110/22 SPredmetové súťaže v práci učiteľaPRIF B1 209, PRIF CH2 213Chrappovávýučba začne v miestnosti B1-20913.02.2023 - 05.05.2023
Št
08:10-08:55TYZ (od 16.02.2023) PriF.KGP/N-mUXX-132/22 PGeológia pre prírodovedcovPRIF XXXBednarik, Jurkovič, Hlavatá Hudáčková, UhlíkONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
09:00-09:45TYZ (od 16.02.2023) PriF.KGP/N-mUXX-132/22 SGeológia pre prírodovedcovPRIF XXXBednarik, Jurkovič, Hlavatá Hudáčková, UhlíkONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
09:50-10:35TYZ (od 16.02.2023) PriF.KFTCh/N-mUCH-056/22 PVybrané kapitoly z fyzikálnej chémiePRIF CH1 303Pitoňák, Kellö13.02.2023 - 05.05.2023
10:40-11:25TYZ (od 16.02.2023) PriF.KFTCh/N-mUCH-056/22 SVybrané kapitoly z fyzikálnej chémiePRIF CH1 303Pitoňák, Kellö13.02.2023 - 05.05.2023
16:30-18:00TYZ (od 16.02.2023) FMFI.KAG+KI/2-UMA-164/22 KÚvod do teórie grafovFMFI M XMačaj13.02.2023 - 05.05.2023
08:10-09:40TYZ (od 16.02.2023) PriF.KDPP/N-mUCH-104/22 PDidaktika chémie 2PRIF B1 540, PRIF CH2 118Drozdíková, Prokšavýučba začne v miestnosti B1-54013.02.2023 - 05.05.2023
16:30-18:00TYZ (od 16.02.2023) PriF.KJ/N-mXCJ-083/22 SUNIcert English 2PRIF B2 201Slováková, Kordíková13.02.2023 - 05.05.2023
09:00-10:30TYZ (od 16.02.2023) PriF.KBCh/N-XXXX-010/22 PPerspektívy biochémieBrázdovič, Huszár, Mentel, Sveráková, Polčic, Neboháčová, Zemanová, Mikušová, Kollárová, Zeman, Chovančíková, Horváth, Korduláková, Cillingovávýučba bude prebiehať na FEI de30013.02.2023 - 05.05.2023
Pi
09:00-10:30TYZ (od 17.02.2023) FMFI.KDMFI/2-UMA-218/11 SMatematické pozadie hudbyFMFI M 112Slavíčková13.02.2023 - 05.05.2023
10:40-11:25TYZ (od 17.02.2023) PriF.KRGRR/N-XXXX-001/21 PGeografia sveta v 21. storočíPRIF B1 XXXTolmáči, Danielová, Cákoci, Gurňák, Rajčáková, KrižanONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
11:30-12:15TYZ (od 17.02.2023) PriF.KRGRR/N-XXXX-001/21 SGeografia sveta v 21. storočíPRIF B1 XXXTolmáči, Danielová, Cákoci, Gurňák, Rajčáková, KrižanONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
14:00-15:30TYZ (od 17.02.2023) PriF.KMPLG/N-XXXX-007/21 PGeológia v kockePRIF B1 307, PRIF CH2 130Hók, Hlavatá Hudáčková, Kováč, Lačný, Aubrecht, Nemec, FridrichováVýučba začne v miestnosti B1-30713.02.2023 - 05.05.2023
15:40-16:25TYZ (od 17.02.2023) PriF.KMPLG/N-XXXX-007/21 CGeológia v kockePRIF B1 307, PRIF CH2 130Hók, Hlavatá Hudáčková, Kováč, Lačný, Aubrecht, Nemec, Fridrichovávýučba začne v miestnosti B1 30713.02.2023 - 05.05.2023
09:50-12:05TYZ (od 17.02.2023) PriF.KDPP/N-mUXX-128/22 SSeminár k diplomovej práci 1PRIF B1 540, PRIF CH2 118Drozdíková, Šikulíncovávýučba začne v miestnosti B1-54013.02.2023 - 05.05.2023
10:40-12:10TYZ (od 17.02.2023) PriF.KGe/N-XXXX-004/21 PGenetika pre každéhoPRIF B1 XXXGálová, Červenák, Slaninová, Sepšiová, Ševčovičová, KyzekVýučba bude prebiehať ONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
10:40-12:10TYZ (od 17.02.2023) PriF.KPl/N-XXXX-009/21 PGlobálne problémy životného prostrediaPRIF XXXZvaríková, Jurkovič, Pavličková, DlapaONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Nezaradené akcie