Rozvrh hodín
3MB-BT* - medicínska biológia - (Jednoodborové štúdium, bakalársky I. st., denná forma), 2022/2023, Letný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
08:10-09:40TYZ (od 13.02.2023) PriF.KŽFE/N-bBXX-017/22 PBioetikaPRIF XXXSlaninová, Kršková, Zeman, Stuchlík, LevarskiONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
09:50-11:20TYZ (od 13.02.2023) PriF/N-bBMB-002/22 PBiofyzikaPRIF XXXGaraiová, ZvaríkONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
11:30-13:00TYZ (od 13.02.2023) PriF.KMB/N-bBMO-012/22 PŠpeciálne metódy analýzy DNAPRIF XXXDrahovská, Stuchlík, ŠoltýsováONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
13:10-14:40TYZ (od 13.02.2023) PriF/N-bBMB-002/22 CBiofyzikaPRIF XXXGaraiová, ZvaríkONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
14:50-15:35TYZ (od 13.02.2023) PriF.KOrCh/N-bCOR-006/22 PÚvod do bioorganickej chémie (2)PRIF CH2 401AŠramel13.02.2023 - 05.05.2023
15:40-16:25TYZ (od 13.02.2023) PriF.KOrCh/N-bCOR-006/22 SÚvod do bioorganickej chémie (2)PRIF CH2 401AŠramel13.02.2023 - 05.05.2023
11:30-13:00TYZ (od 13.02.2023) PriF.KZ/N-XXXX-006/21 STeória druhuPRIF XXXVďačnýONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
Ut
08:00-09:00TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PRIF CH1 FITNESSŠeďováJoga13.02.2023 - 05.05.2023
10:45-12:00TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PRIF CH1 FITNESSSzéllováFitness13.02.2023 - 05.05.2023
13:00-14:00TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6FEI TelocvicnaVandákováBouldering13.02.2023 - 05.05.2023
14:00-15:15TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PriF MD A1PajkošCrossfit/TRX13.02.2023 - 05.05.2023
15:15-16:30TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PriF MD A1HubkaVolejbal13.02.2023 - 05.05.2023
16:30-18:00TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PriF MD A1HubkaBedminton13.02.2023 - 05.05.2023
18:00-19:30TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PriF MD A1VandákováAerobik13.02.2023 - 05.05.2023
19:30-21:00TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PriF MD B1MokošákFlorbal VŠL13.02.2023 - 05.05.2023
11:00-12:00TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PRIF CH1 FITNESSKirchmayerováZdravý chrbát13.02.2023 - 05.05.2023
13:00-14:00TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PRIF CH1 FITNESSSzéllováJoga13.02.2023 - 05.05.2023
14:00-15:00TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6FEI TelocvicnaVandákováBouldering13.02.2023 - 05.05.2023
15:15-16:30TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PriF MD B1VandákováStolný tenis/Bedminton13.02.2023 - 05.05.2023
16:30-17:45TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PriF MD UPCVandákováBedminton13.02.2023 - 05.05.2023
18:00-19:30TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PriF MD B1MokošákFlorbal13.02.2023 - 05.05.2023
19:30-21:00TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PriF MD A1MokošákFlorbal VŠL13.02.2023 - 05.05.2023
07:20-11:50TYZ (od 14.02.2023) PriF.KMB/N-bBMO-010/22 CPokročilé cvičenie z molekulárnej biológiePRIF B2 202Drahovská, Stuchlík, Grones, Krahulec13.02.2023 - 05.05.2023
13:00-14:00TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PriF MD A1HubkaBedminton/Stolný tenis13.02.2023 - 05.05.2023
14:00-14:45TYZ (od 14.02.2023) PriF.KOrCh/N-bBXX-019/22 PMedicínska chémiaBoháčvýučba bude prebiehať na FEI de15013.02.2023 - 05.05.2023
14:50-16:20TYZ (od 14.02.2023) PriF.KMB/N-bBXX-035/22 SSeminár z molekulárnej biológie 2Struhárňanskávýučba bude prebiehať na FEI de30013.02.2023 - 05.05.2023
16:30-18:00TYZ (od 14.02.2023) PriF.KTV/N-bXTV-106/22 CTelesná výchova 6PriF MD B1MokošákFlorbal13.02.2023 - 05.05.2023
13:10-14:40TYZ (od 14.02.2023) PriF.KMB/N-bBMO-011/22 CProblémové úlohy a výpočty v molekulárnej biológiiSzemes, Stuchlíkvýučba bude prebiehať v UVP 18713.02.2023 - 05.05.2023
14:50-16:20TYZ (od 14.02.2023) PriF.KMB/N-bBXX-035/22 SSeminár z molekulárnej biológie 2PRIF B2 304, PRIF CH2 201Stuchlíkvýučba začne v miestnosti B2-30413.02.2023 - 05.05.2023
13:10-14:40TYZ (od 14.02.2023) PriF.KMB/N-bBMO-011/22 CProblémové úlohy a výpočty v molekulárnej biológiiSzemes, Stuchlíkvýučba bude prebiehať na FEI de30013.02.2023 - 05.05.2023
14:50-15:35TYZ (od 14.02.2023) PriF.KOrCh/N-bBXX-019/22 SMedicínska chémiaBoháčvýučba bude prebiehať na FEI de15013.02.2023 - 05.05.2023
St
07:20-11:50TYZ (od 15.02.2023) PriF.KMB/N-bBMO-010/22 CPokročilé cvičenie z molekulárnej biológiePRIF B2 003Drahovská, Stuchlík, Grones, Krahulec13.02.2023 - 05.05.2023
13:10-17:40TYZ (od 15.02.2023) PriF.KMB/N-bBMO-010/22 CPokročilé cvičenie z molekulárnej biológiePRIF B2 003Drahovská, Stuchlík, Grones, Krahulec13.02.2023 - 05.05.2023
07:20-11:50TYZ (od 15.02.2023) PriF.KMB/N-bBMO-010/22 CPokročilé cvičenie z molekulárnej biológiePRIF B2 202Drahovská, Stuchlík, Grones, Krahulec13.02.2023 - 05.05.2023
Št
09:00-10:30TYZ (od 16.02.2023) PriF.KBCh/N-XXXX-010/22 PPerspektívy biochémieBrázdovič, Huszár, Mentel, Sveráková, Polčic, Neboháčová, Zemanová, Mikušová, Kollárová, Zeman, Chovančíková, Horváth, Korduláková, Cillingovávýučba bude prebiehať na FEI de30013.02.2023 - 05.05.2023
11:30-13:00TYZ (od 16.02.2023) PriF/N-bBMB-001/22 PZáklady klinickej medicínyGrendár, Bielik, Cibulka, Hnilicová, Grofik, Kolísekvýučba bude prebiehať na FEI de15013.02.2023 - 05.05.2023
13:10-14:40TYZ (od 16.02.2023) PriF.KJ/N-bXCJ-135/22 SESP 4/English for Specific PurposesPRIF B1 XXXDugovičová, Pažitková, Slováková, Kordíková, JeleňováMoodle course13.02.2023 - 05.05.2023
14:50-16:20TYZ (od 16.02.2023) PriF.KMB/N-bBMO-013/22 SŠpeciálne metódy analýzy DNA – seminárPRIF B1 307, PRIF CH2 130Drahovská, Šoltýsovávýučba začne v miestnosti B1-30713.02.2023 - 05.05.2023
16:30-18:00TYZ (od 16.02.2023) PriF.KMB/N-bBMO-013/22 SŠpeciálne metódy analýzy DNA – seminárPRIF CH1 222Drahovská, Šoltýsová13.02.2023 - 05.05.2023
13:10-14:40TYZ (od 16.02.2023) PriF.KJ/N-bXCJ-135/22 SESP 4/English for Specific PurposesBarnesVýučba bude prebiehať na FIIT -1.58. Writing course, len pre tých študentov, ktorí absolvovali Grammar course v ZS13.02.2023 - 05.05.2023
13:10-14:40TYZ (od 16.02.2023) PriF.KJ/N-bXCJ-137/22 SFachdeutsch in Naturwissenschaften 2PRIF B1 526, PRIF CH2 245, PRIF G 139Rózsová Wolfovávýučba začne v miestnosti B1-52613.02.2023 - 05.05.2023
13:10-14:40TYZ (od 16.02.2023) PriF.KJ/N-bXCJ-135/22 SESP 4/English for Specific PurposesPRIF G 203CihováConversation and discussion course výučba začne v miestnosti B1-56713.02.2023 - 05.05.2023
13:10-14:40TYZ (od 16.02.2023) PriF.KJ/N-bXCJ-135/22 SESP 4/English for Specific PurposesPRIF B2 201SlovákováOne-year UNIcert course, len pre tých študentov, ktorí absolvovali výučbu v ZS; k zapisovaniu sa do skupín k jednotlivým vyučujúcim viď. podstránku ESP 4 na web stránke Katedry jazykov13.02.2023 - 05.05.2023
13:10-14:40TYZ (od 16.02.2023) PriF.KJ/N-bXCJ-135/22 SESP 4/English for Specific PurposesPRIF B1 319KordíkováOne-year UNIcert course, len pre tých študentov, ktorí absolvovali výučbu v ZS; k zapisovaniu sa do skupín k jednotlivým vyučujúcim viď. podstránku ESP 4 na web stránke Katedry jazykov13.02.2023 - 05.05.2023
13:10-14:40TYZ (od 16.02.2023) PriF.KJ/N-bXCJ-135/22 SESP 4/English for Specific PurposesPRIF CH1 224DugovičováGrammar course13.02.2023 - 05.05.2023
Pi
10:40-11:25TYZ (od 17.02.2023) PriF.KRGRR/N-XXXX-001/21 PGeografia sveta v 21. storočíPRIF B1 XXXTolmáči, Danielová, Cákoci, Gurňák, Rajčáková, KrižanONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
11:30-12:15TYZ (od 17.02.2023) PriF.KRGRR/N-XXXX-001/21 SGeografia sveta v 21. storočíPRIF B1 XXXTolmáči, Danielová, Cákoci, Gurňák, Rajčáková, KrižanONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
14:00-15:30TYZ (od 17.02.2023) PriF.KMPLG/N-XXXX-007/21 PGeológia v kockePRIF B1 307, PRIF CH2 130Hók, Hlavatá Hudáčková, Kováč, Lačný, Aubrecht, Nemec, FridrichováVýučba začne v miestnosti B1-30713.02.2023 - 05.05.2023
15:40-16:25TYZ (od 17.02.2023) PriF.KMPLG/N-XXXX-007/21 CGeológia v kockePRIF B1 307, PRIF CH2 130Hók, Hlavatá Hudáčková, Kováč, Lačný, Aubrecht, Nemec, Fridrichovávýučba začne v miestnosti B1 30713.02.2023 - 05.05.2023
10:40-12:10TYZ (od 17.02.2023) PriF.KPl/N-XXXX-009/21 PGlobálne problémy životného prostrediaPRIF XXXZvaríková, Jurkovič, Pavličková, DlapaONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
10:40-12:10TYZ (od 17.02.2023) PriF.KGe/N-XXXX-004/21 PGenetika pre každéhoPRIF B1 XXXGálová, Červenák, Slaninová, Sepšiová, Ševčovičová, KyzekVýučba bude prebiehať ONLINE13.02.2023 - 05.05.2023
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Nezaradené akcie