Rozvrh hodín
2BCH* - Biological Chemistry - (Jednoodborové štúdium, bakalársky I. st., denná forma), 2021/2022, Zimný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
11:30-13:00TYZ (od 20.09.2021) PriF.KJCh/N-bBCH-040/21 PIntroduction to RadiochemistryPRIF B2 302Slimáková
13:10-16:55TYZ (od 20.09.2021) PriF.KBCh/N-bBCH-009/15 CBiochemistryPRIF CH1 248Polčic
Ut
09:00-10:30TYZ (od 21.09.2021) PriF.KBCh/N-bBCH-009/15 PBiochemistryPRIF CH1 224Mentel, Polčic, Mikušová
10:40-12:10TYZ (od 21.09.2021) PriF.KBCh/N-bBCH-009/15 SBiochemistryPRIF CH1 224Mentel, Mikušová
13:10-14:40TYZ (od 21.09.2021) PriF.KMB/N-bBCH-011/15 PMolecular BiologyPRIF G 111Kajsik, Turňa, Levarski, Krahulec
14:50-16:20TYZ (od 21.09.2021) PriF.KGe/N-bBCH-010/15 PGeneticsPRIF B1 526Brázdovič, Gálová, Tomáška, Slaninová, Sepšiová, Mentelová, Ševčovičová, Gaplovská, Mayerová
17:20-18:50TYZ (od 21.09.2021) PriF.KŽFE/N-bBCH-012/15 SAnimal and Human PhysiologyPRIF B2 410Zlacká
St
08:00-09:00TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PRIF CH1 FITNESSVanýskováJoga
09:00-10:30TYZ (od 22.09.2021) PriF.KDPP/N-bXDI-020/21 SRétorika ZSPRIF CH2 130Zolcer
10:30-12:00TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PRIF CH1 FITNESSHubkaCykloturistika
12:00-13:00TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PriF MD A1RemákLukostreľba
13:10-14:40TYZ (od 22.09.2021) PriF.KMB/N-bBCH-011/15 PMolecular BiologyPRIF B2 420AKajsik, Turňa, Levarski, Krahulec
14:50-17:50N.T (od 29.09.2021) PriF.KMB/N-bBCH-011/15 CMolecular BiologyPRIF B2 216Kajsik, Levarskiprvé 3 týždne, každý týždeň, potom NT
08:30-09:30TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PriF MD B1RemákLukostreľba
09:45-11:00TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PriF LodenicaRemákVodná turistika
11:00-12:15TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PriF LodenicaRemákVodná turistika
08:00-09:00TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3FEI PlavarenKirchmayerováPlávanie
09:30-11:00TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PriF MD B1MokošákFutbal
11:00-12:00TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PriF MD B1MokošákFlorbal
12:00-13:00TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PriF MD B1MokošákHeadis
08:30-10:00TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PriF MD A1HubkaVolejbal
10:00-11:00TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PriF MD A1VandákováAerobik
11:00-12:00TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PriF MD UPCVandákováStolný tenis
09:10-10:10TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PRIF CH1 FITNESSKondičná kulturistika, vyučujúca Széllová
10:30-11:30TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PRIF CH1 FITNESSTance, vyučujúca Széllová
10:10-11:10TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PRIF CH1 FITNESSKondičná kulturistika, vyučujúci Pajkoš
10:40-12:10TYZ (od 22.09.2021) PriF.KDPP/N-bXDI-020/21 SRétorika ZSPRIF CH2 130Zolcer
10:00-11:00TYZ (od 22.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-103/18 CTelesná výchova 3PriF MD UPCKirchmayerováBedminton
Št
08:10-09:40TYZ (od 23.09.2021) PriF.KŽFE/N-bBCH-012/15 PAnimal and Human PhysiologyPRIF B2 304Okuliarová
11:30-13:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KAn/N-XXXX-005/21 SBioarcheológiaPRIF XXXBodorikováprebieha ONLINE
13:10-14:40TYZ (od 23.09.2021) PriF.KBCh/N-bBCH-009/15 PBiochemistryPRIF CH1 224Mentel, Polčic, Mikušová
14:50-16:20TYZ (od 23.09.2021) PriF.KGe/N-bBCH-010/15 PGeneticsPRIF B1 501Brázdovič, Gálová, Tomáška, Slaninová, Sepšiová, Mentelová, Ševčovičová, Gaplovská, Mayerová
16:30-18:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KGe/N-bBCH-010/15 CGeneticsPRIF B1 526Mayerová
16:30-18:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KOrCh/N-bCXX-012/15 PPerspektívy chémiePRIF CH1 3Černušák, Cigáň, Velič, Rosskopfová, Putala, Masár, Hrobárik, Rakovský, Sýkora
Pi
09:50-10:35TYZ (od 24.09.2021) PriF.KRGRR/N-XXXX-002/21 PPraktická geografia pre prírodovedcovPRIF B1 301Tolmáči, Sládeková Madajová, Švecová, Danielová, Cákoci, Šveda, Gurňák, Rajčáková, Križan, Zubriczký, Tolmáčipredmet začína 24. 9.
10:40-11:25TYZ (od 24.09.2021) PriF.KRGRR/N-XXXX-002/21 SPraktická geografia pre prírodovedcovPRIF B1 301Tolmáči, Sládeková Madajová, Švecová, Danielová, Cákoci, Šveda, Gurňák, Rajčáková, Križan, Zubriczký, Tolmáčipredmet začína 24. 9.
09:00-10:30TYZ (od 24.09.2021) PriF.KPl/N-XXXX-008/21 PČlovek ako súčasť prírodyPRIF XXXZvaríková, Žarnovičan, Jurkovič, Rapant, Lánczos, Masarovičová, Dlapa, Chmielewská, Labuda, Pauditšová, Čierniková, Fedor, Prokoppredmet bude prebiehať ONLINE
10:40-12:10TYZ (od 24.09.2021) PriF.KBo/N-XXXX-003/21 SRastliny známe neznámePRIF XXXZahradníkováprebieha ONLINE
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Nezaradené akcie