Rozvrh hodín
1BCH* - Biological Chemistry - (Jednoodborové štúdium, bakalársky I. st., denná forma), 2021/2022, Zimný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
08:10-11:10TYZ (od 20.09.2021) PriF.KIHG/N-bBCH-002/15 PMathematicsPRIF G 337Karcol, Pašteka
11:30-13:00TYZ (od 20.09.2021) PriF.KJCh/N-bBCH-040/21 PIntroduction to RadiochemistryPRIF B2 302Slimáková
15:40-17:10TYZ (od 20.09.2021) PriF.KAgCh/N-bENS-002/19 PGeneral and Inorganic ChemistryPRIF CH2 213Krivosudský, Hrobárik
Ut
08:10-11:55TYZ (od 21.09.2021) PriF.KAgCh/N-bBCH-001/15 CGeneral and Inorganic ChemistryPRIF CH2 205Krivosudský
14:00-15:30TYZ (od 21.09.2021) PriF.KAgCh/N-bBCH-001/15 SGeneral and Inorganic ChemistryPRIF CH2 213Asher
15:40-17:10TYZ (od 21.09.2021) PriF.KFR/N-bBCH-004/15 PCell BiologyPRIF B1 567Martinka, Bujdáková, Tomáška, Mrva, Herichová
St
10:40-12:10TYZ (od 22.09.2021) PriF.KIHG/N-bBCH-002/15 CMathematicsPRIF G 337Pašteka
13:10-14:40TYZ (od 22.09.2021) PriF.KJ/N-bXCJ-110/15 SProfessional English 1PRIF G 211BKordíková
14:50-16:20TYZ (od 22.09.2021) PriF.KAgCh/N-bBCH-001/15 PGeneral and Inorganic ChemistryPRIF CH2 213Krivosudský, Hrobárik
16:30-18:00TYZ (od 22.09.2021) PriF.KFR/N-bBCH-004/15 CCell BiologyPRIF B2 132Shetty, Shumbusho
Št
08:00-09:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF MD B1RemákBasketbal
09:00-10:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF MD B1MokošákFutbal
10:00-11:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF MD B1MokošákFutbal
11:30-13:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KAn/N-XXXX-005/21 SBioarcheológiaPRIF XXXBodorikováprebieha ONLINE
13:10-14:40TYZ (od 23.09.2021) PriF.KAgCh/N-bBCH-001/15 SGeneral and Inorganic ChemistryPRIF CH2 213Asher
16:30-18:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KOrCh/N-bCXX-012/15 PPerspektívy chémiePRIF CH1 3Černušák, Cigáň, Velič, Rosskopfová, Putala, Masár, Hrobárik, Rakovský, Sýkora
08:00-09:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PRIF CH1 FITNESSVanýskováJoga
09:00-10:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF MD UPCVandákováStolný tenis
10:00-11:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF MD UPCVandákováStolný tenis
11:00-12:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF MD B1MokošákFlorbal
12:00-13:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF MD A1Crossfit, vyučuje Széllová
09:00-10:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PRIF CH1 FITNESSVanýskováJoga
10:30-11:30TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PRIF CH1 FITNESSTance, vyučujúca Széllová
12:00-13:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF MD B1VandákováAerobik
09:00-10:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1FEI PlavarenKirchmayerováPlávanie
10:30-11:30TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF MD UPCKirchmayerováBedminton
11:30-12:30TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF MD UPCKirchmayerováBedminton
09:00-10:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1FEI TelocvicnaBouldering, vyučujúca Széllová
10:00-11:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PRIF CH1 FITNESSKondičná kulturistika, vyučujúci Pajkoš
11:00-12:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PRIF CH1 FITNESSKondičná kulturistika, vyučujúci Pajkoš
12:00-13:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PRIF CH1 FITNESSKondičná kulturistika, vyučujúci Pajkoš
08:00-09:30TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF MD A1HubkaVolejbal
09:30-11:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF MD A1HubkaVolejbal
11:00-12:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF MD A1MokošákFlorbal
09:15-10:30TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF LodenicaRemákVodná turistika
10:30-11:45TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PriF LodenicaRemákVodná turistika
11:30-13:00TYZ (od 23.09.2021) PriF.KTV/N-bXTV-101/18 CTelesná výchova 1PRIF CH1 FITNESSHubkaCykloturistika
Pi
09:50-10:35TYZ (od 24.09.2021) PriF.KRGRR/N-XXXX-002/21 PPraktická geografia pre prírodovedcovPRIF B1 301Tolmáči, Sládeková Madajová, Švecová, Danielová, Cákoci, Šveda, Gurňák, Rajčáková, Križan, Zubriczký, Tolmáčipredmet začína 24. 9.
10:40-11:25TYZ (od 24.09.2021) PriF.KRGRR/N-XXXX-002/21 SPraktická geografia pre prírodovedcovPRIF B1 301Tolmáči, Sládeková Madajová, Švecová, Danielová, Cákoci, Šveda, Gurňák, Rajčáková, Križan, Zubriczký, Tolmáčipredmet začína 24. 9.
09:00-10:30TYZ (od 24.09.2021) PriF.KPl/N-XXXX-008/21 PČlovek ako súčasť prírodyPRIF XXXZvaríková, Žarnovičan, Jurkovič, Rapant, Lánczos, Masarovičová, Dlapa, Chmielewská, Labuda, Pauditšová, Čierniková, Fedor, Prokoppredmet bude prebiehať ONLINE
10:40-12:10TYZ (od 24.09.2021) PriF.KBo/N-XXXX-003/21 SRastliny známe neznámePRIF XXXZahradníkováprebieha ONLINE
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Nezaradené akcie