Rozvrh hodín
2PALB* - paleobiológia - (Jednoodborové štúdium, bakalársky I. st., denná forma), 2021/2022, Letný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
09:00-10:30TYZ (od 21.02.2022) PriF.KMPLG/N-bGPA-107/17 PZáklady sedimentológiePRIF G 201Šarinová, Rybár
10:40-11:25TYZ (od 21.02.2022) PriF.KMPLG/N-bGPA-107/17 CZáklady sedimentológiePRIF G 201Šarinová, Rybár
11:30-13:00TYZ (od 21.02.2022) PriF.KGP/N-bGPA-105/15 PSystematická paleontológia stavovcovPRIF G 201Sabol
13:10-14:40TYZ (od 21.02.2022) PriF.KGP/N-bGPA-105/15 CSystematická paleontológia stavovcovPRIF G 201
11:30-13:00TYZ (od 21.02.2022) PriF.KZ/N-bBXX-012/15 STeória druhuPRIF B2 446
Ut
08:10-09:40TYZ (od 15.02.2022) PriF.KGP/N-bGZL-106/15 PSystematická paleontológia bezchordátov (2)PRIF G 201Reháková, Hlavatá Hudáčková
09:50-11:20TYZ (od 15.02.2022) PriF.KGP/N-bGZL-106/15 CSystematická paleontológia bezchordátov (2)PRIF G 201Reháková
16:30-18:00TYZ (od 15.02.2022) PriF.KBo/N-bBXX-071/15 SSeminár z botaniky 2PRIF B1 305Zahradníková
St
08:00-09:00TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4FEI PlavarenKirchmayerováPlávanie
09:00-10:30TYZ (od 16.02.2022) PriF.KDPP/N-bXDI-021/21 SRétorika LSPRIF CH2 130Zolcer
10:30-11:30TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PRIF CH1 FITNESSSzéllováTance
11:30-12:15TYZ (od 16.02.2022) PriF.KBCh/N-bCBI-003/15 SPerspektívy biochémiePRIF B1 320Mentel
13:10-14:40TYZ (od 16.02.2022) PriF.KJ/N-bXCJ-071/10 SAnglický jazyk 2PRIF G 211BDugovičová
08:30-09:30TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PriF MD B1RemákLukostreľba
10:00-11:00TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PriF MD A1VandákováStolný tenis
11:00-12:00TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PriF MD A1VandákováBodyforming
12:00-13:00TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PriF MD B1RemákLukostreľba
08:00-09:00TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PRIF CH1 FITNESSVanýskováJoga
10:00-11:00TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PriF MD UPCKirchmayerováBedminton
11:00-12:00TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PriF MD B1MokošákFlorbal
12:00-13:00TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PriF MD A1KirchmayerováZdravý chrbát
09:10-10:10TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PRIF CH1 FITNESSSzéllováFitness
10:10-11:10TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PRIF CH1 FITNESSPajkošFitness
08:30-10:00TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PriF MD A1VandákováVolejbal
10:40-12:10TYZ (od 16.02.2022) PriF.KDPP/N-bXDI-021/21 SRétorika LSPRIF CH2 130Zolcer
09:45-11:00TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PriF LodenicaRemákVodné športy - kajak/kanoe
11:00-12:15TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PriF LodenicaRemákVodné športy - kajak/kanoe
09:30-11:00TYZ (od 16.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-104/18 CTelesná výchova 4PriF MD B1MokošákFutbal
Št
10:40-12:10TYZ (od 17.02.2022) PriF.KEk/N-bBXX-031/15 PEvolučná biológia 2Čerňanský, Radvánszky, Okuliarová, Demkoprebieha ONLINE
12:20-13:50TYZ (od 17.02.2022) PriF.KGP/N-bGZL-101/15 PHistorická a stratigrafická geológia (2)PRIF G 245Aubrecht
14:00-14:45TYZ (od 17.02.2022) PriF.KGP/N-bGZL-101/15 CHistorická a stratigrafická geológia (2)PRIF G 201Józsa
10:40-12:10TYZ (od 17.02.2022) PriF.KEk/N-bBXX-031/15 PEvolučná biológia 2PRIF CH1 2prebieha ONLINE, miestnosť je určená na sledovanie prednášky pre mimointernátnych študentov, ktorí sú z 2B - sk. VI a 7 a z 2MB - sk. 2 a 3.
Pi
10:40-11:25TYZ (od 18.02.2022) PriF.KRGRR/N-XXXX-001/21 PGeografia sveta v 21. storočíPRIF B1 305Tolmáči, Sládeková Madajová, Švecová, Danielová, Cákoci, Šveda, Gurňák, Rajčáková, Križan, Zubriczký, Tolmáči
11:30-12:15TYZ (od 18.02.2022) PriF.KRGRR/N-XXXX-001/21 SGeografia sveta v 21. storočíPRIF B1 305Tolmáči, Sládeková Madajová, Švecová, Danielová, Cákoci, Šveda, Gurňák, Rajčáková, Križan, Zubriczký, Tolmáči
10:40-12:10TYZ (od 18.02.2022) PriF.KPl/N-bEXX-116/19 PGlobálne problémy životného prostrediaZvaríková, Jurkovič, Pavličková, Dlapaprebieha ONLINE
10:40-12:10TYZ (od 18.02.2022) PriF.KGe/N-XXXX-004/21 PGenetika pre každéhoGálová, Červenák, Slaninová, Sepšiová, Ševčovičová, Kyzekprebieha ONLINE
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Nezaradené akcie