Rozvrh hodín
1PALB* - paleobiológia - (Jednoodborové štúdium, bakalársky I. st., denná forma), 2021/2022, Letný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
11:30-13:00TYZ (od 21.02.2022) PriF.KGP/N-bGXX-007/15 PVšeobecná geológia (2)PRIF G 245Hók
13:10-14:40TYZ (od 14.02.2022) PriF.KZ/N-bBXX-009/15 PAnatómia a morfológia živočíchovHolecováprebieha ONLINE
14:50-16:20TYZ (od 21.02.2022) PriF.KEk/N-bBXX-001/15 PEkológiaDerkaprebieha ONLINE
16:30-17:15TYZ (od 21.02.2022) PriF.KGP/N-bGXX-007/15 CVšeobecná geológia (2)PRIF G 245Pelech
11:30-13:00TYZ (od 21.02.2022) PriF.KZ/N-bBXX-012/15 STeória druhuPRIF B2 446
14:50-16:20TYZ (od 14.02.2022) PriF.KEk/N-bBXX-001/15 PEkológiaPRIF B1 320prebieha ONLINE miestnosť určená mimointernátnym študentom 2B - sk. B,2,III
Ut
10:40-12:10TYZ (od 15.02.2022) PriF.KBo/N-bBXX-023/15 PBotanikaHrabovský, Ščevková, Dušička, Zahradníkováprebieha ONLINE
14:50-17:50TYZ (od 15.02.2022) PriF.KGP/N-bGXX-004/15 SŠtatistické metódy v paleobiológii (2)PRIF G 201
14:00-15:30TYZ (od 15.02.2022) PriF.KJ/N-bXCJ-095/10 CLatinčinaLábajprebieha ONLINE
15:40-17:10TYZ (od 15.02.2022) PriF.KJ/N-bXCJ-095/10 CLatinčinaLábajprebieha ONLINE
St
09:00-10:30TYZ (od 16.02.2022) PriF.KZ/N-bBXX-009/15 CAnatómia a morfológia živočíchovPRIF B2 402Ondrejková, Hrabovcová Sládkovičová
11:30-12:15TYZ (od 16.02.2022) PriF.KBCh/N-bCBI-003/15 SPerspektívy biochémiePRIF B1 320Mentel
13:10-14:40TYZ (od 16.02.2022) PriF.KBo/N-bBXX-023/15 CBotanikaPRIF HERBAR R-23
14:50-16:20TYZ (od 16.02.2022) PriF.KEk/N-bBXX-001/15 PEkológiaZáhorskáprebieha ONLINE
10:40-12:10TYZ (od 16.02.2022) PriF.KBo/N-bBXX-023/15 PBotanikaHrabovský, Ščevková, Dušička, Zahradníkováprebieha ONLINE
14:50-16:20TYZ (od 16.02.2022) PriF.KEk/N-bBXX-001/15 PEkológiaPRIF CH1 1prebieha ONLINE miestnosť je určená mimointernátnym študentom, ktorí majú 2B - od 13.10 Anglický jazyk, 2B - sk. 6 2B - od 16.30 AMŽ, Zoo bezchordátov
10:40-12:10TYZ (od 16.02.2022) PriF.KBo/N-bBXX-023/15 PBotanikaPRIF CH1 2prebieha ONLINE miestnosť je určená na sledovanie prednášky pre neinternátnych študentov zo skupiny 4,5
Št
08:00-09:30TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD A1KirchmayerováVolejbal
09:30-11:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD A1KirchmayerováVolejbal
11:00-12:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD B1MokošákFlorbal
12:00-13:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PRIF CH1 FITNESSSzéllováJoga
13:10-14:40TYZ (od 17.02.2022) PriF.KEk/N-bBXX-001/15 SEkológiaPRIF B2 446VI. skupina
08:00-09:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PRIF CH1 FITNESSVanýskováJoga
09:00-10:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD B1MokošákFutbal
10:30-11:45TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF LodenicaRemákVodné športy - kajak/kanoe
12:00-13:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD UPCKirchmayerováBedminton
08:00-09:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD B1RemákBasketbal
09:15-10:30TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF LodenicaRemákVodné športy - kajak/kanoe
10:30-11:30TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PRIF CH1 FITNESSSzéllováTance
12:00-13:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD B1RemákLukostreľba
09:00-10:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2FEI PlavarenPajkošPlávanie
10:00-11:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD B1MokošákFutbal
11:00-12:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD UPCKirchmayerováBedminton
12:00-13:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD A1PajkošCrossfit
09:00-10:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2FEI TelocvicnaKirchmayerováBouldering
10:00-11:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD UPCVandákováStolný tenis
11:00-12:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PRIF CH1 FITNESSVanýskováFitness
09:00-10:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PRIF CH1 FITNESSVanýskováJoga
10:00-11:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PRIF CH1 FITNESSPajkošFitness
11:00-12:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD A1VandákováTabata
09:00-10:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD UPCVandákováStolný tenis
Pi
10:40-11:25TYZ (od 18.02.2022) PriF.KRGRR/N-XXXX-001/21 PGeografia sveta v 21. storočíPRIF B1 305Tolmáči, Sládeková Madajová, Švecová, Danielová, Cákoci, Šveda, Gurňák, Rajčáková, Križan, Zubriczký, Tolmáči
11:30-12:15TYZ (od 18.02.2022) PriF.KRGRR/N-XXXX-001/21 SGeografia sveta v 21. storočíPRIF B1 305Tolmáči, Sládeková Madajová, Švecová, Danielová, Cákoci, Šveda, Gurňák, Rajčáková, Križan, Zubriczký, Tolmáči
10:40-12:10TYZ (od 18.02.2022) PriF.KGe/N-XXXX-004/21 PGenetika pre každéhoGálová, Červenák, Slaninová, Sepšiová, Ševčovičová, Kyzekprebieha ONLINE
10:40-12:10TYZ (od 18.02.2022) PriF.KPl/N-bEXX-116/19 PGlobálne problémy životného prostrediaZvaríková, Jurkovič, Pavličková, Dlapaprebieha ONLINE
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Nezaradené akcie