Rozvrh hodín
1GL* - geológia - (Jednoodborové štúdium, bakalársky I. st., denná forma), 2021/2022, Letný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
09:50-11:20TYZ (od 21.02.2022) PriF.KGP/N-bGXX-015/15 PŠtruktúrna geológiaPRIF G 245Marko
11:30-13:00TYZ (od 21.02.2022) PriF.KGP/N-bGXX-007/15 PVšeobecná geológia (2)PRIF G 245Hók
14:00-15:30TYZ (od 21.02.2022) PriF.KGCh/N-bGXX-001/15 PZáklady geochémiePRIF G 245Jurkovič, Hiller, Ivan
15:40-16:25TYZ (od 21.02.2022) PriF.KGCh/N-bGXX-001/15 CZáklady geochémiePRIF G 245Jurkovič, Hiller, Ivan
16:30-17:15TYZ (od 21.02.2022) PriF.KGP/N-bGXX-007/15 CVšeobecná geológia (2)PRIF G 245Pelech
11:30-13:00TYZ (od 21.02.2022) PriF.KZ/N-bBXX-012/15 STeória druhuPRIF B2 446
Ut
09:50-10:35TYZ (od 15.02.2022) PriF.KMPLG/D-N-bGXX-001/15 PMikroskopické vlastností minerálovPRIF G 314Huraiová, Nemec
10:40-12:10TYZ (od 15.02.2022) PriF.KMPLG/D-N-bGXX-001/15 CMikroskopické vlastností minerálovPRIF G 314Huraiová
13:10-14:40TYZ (od 15.02.2022) PriF.KIHG/N-bGXX-016/15 PHydrológia pre geológovPRIF G 105Krčmář, Zatlakovič
14:50-15:35TYZ (od 15.02.2022) PriF.KIHG/N-bGXX-016/15 CHydrológia pre geológovPRIF G 105Dugovič
St
09:50-11:20TYZ (od 16.02.2022) PriF.KMPLG/N-bGXX-001/15 SZáklady geologického prieskumu a baníctvaPRIF G 203Tornyai, Šottník
11:30-13:00TYZ (od 16.02.2022) PriF.KMPLG/N-bGXX-009/15 PMineralógia (2)PRIF G 301Uher, Ozdín
14:00-15:30TYZ (od 16.02.2022) PriF.KIHG/D-N-bGXX-030/15 PGeomorfológia a kvartérPRIF G 245Bednarik, Joniak
11:30-12:15TYZ (od 16.02.2022) PriF.KBCh/N-bCBI-003/15 SPerspektívy biochémiePRIF B1 320Mentel
Št
08:00-09:30TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD A1KirchmayerováVolejbal
09:30-11:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD A1KirchmayerováVolejbal
11:00-12:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD B1MokošákFlorbal
12:00-13:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PRIF CH1 FITNESSSzéllováJoga
13:10-13:55TYZ (od 17.02.2022) PriF.KMPLG/N-bGXX-009/15 CMineralógia (2)PRIF G 301
14:00-14:45TYZ (od 17.02.2022) PriF.KGP/N-bGXX-015/15 CŠtruktúrna geológiaPRIF G 213Marko
08:00-09:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PRIF CH1 FITNESSVanýskováJoga
09:00-10:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD B1MokošákFutbal
10:30-11:45TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF LodenicaRemákVodné športy - kajak/kanoe
12:00-13:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD UPCKirchmayerováBedminton
08:00-09:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD B1RemákBasketbal
09:15-10:30TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF LodenicaRemákVodné športy - kajak/kanoe
10:30-11:30TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PRIF CH1 FITNESSSzéllováTance
12:00-13:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD B1RemákLukostreľba
09:00-10:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2FEI PlavarenPajkošPlávanie
10:00-11:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD B1MokošákFutbal
11:00-12:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD UPCKirchmayerováBedminton
12:00-13:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD A1PajkošCrossfit
09:00-10:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2FEI TelocvicnaKirchmayerováBouldering
10:00-11:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD UPCVandákováStolný tenis
11:00-12:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PRIF CH1 FITNESSVanýskováFitness
09:00-10:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PRIF CH1 FITNESSVanýskováJoga
10:00-11:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PRIF CH1 FITNESSPajkošFitness
11:00-12:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD A1VandákováTabata
09:00-10:00TYZ (od 17.02.2022) PriF.KTV/N-bXTV-102/18 CTelesná výchova 2PriF MD UPCVandákováStolný tenis
Pi
10:40-11:25TYZ (od 18.02.2022) PriF.KRGRR/N-XXXX-001/21 PGeografia sveta v 21. storočíPRIF B1 305Tolmáči, Sládeková Madajová, Švecová, Danielová, Cákoci, Šveda, Gurňák, Rajčáková, Križan, Zubriczký, Tolmáči
11:30-12:15TYZ (od 18.02.2022) PriF.KRGRR/N-XXXX-001/21 SGeografia sveta v 21. storočíPRIF B1 305Tolmáči, Sládeková Madajová, Švecová, Danielová, Cákoci, Šveda, Gurňák, Rajčáková, Križan, Zubriczký, Tolmáči
10:40-12:10TYZ (od 18.02.2022) PriF.KGe/N-XXXX-004/21 PGenetika pre každéhoGálová, Červenák, Slaninová, Sepšiová, Ševčovičová, Kyzekprebieha ONLINE
10:40-12:10TYZ (od 18.02.2022) PriF.KPl/N-bEXX-116/19 PGlobálne problémy životného prostrediaZvaríková, Jurkovič, Pavličková, Dlapaprebieha ONLINE
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Nezaradené akcie