Rozvrh hodín
1SB* - systematická biológia - (Jednoodborové štúdium, bakalársky I. st., denná forma), 2018/2019, Zimný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
08:10-09:40TYZ (od 24.09.2018) PriF.KŽFE/N-bBXX-016/15 PEtológiaPRIF CH1 1Košťál, Kršková1B*(A), 1SB*(B)
11:30-13:00TYZ (od 24.09.2018) PriF.KZ/N-bBXX-075/14 STeória a prax fylogenetickej systematikyPRIF B1 3071SB*(A), 1B*(B), 2B*(B), 3B*(B), 3B-AN*(B), 3B-BO*(B), 3B-EK*(B), 3B-FR*(B), 3B-FZ*(B), 3B-GE*(B), 3B-MI*(B), 3B-MO*(B), 3BT-BT*(B), 3B-VI*(B), 3B-ZO*(B)
13:10-14:40TYZ (od 24.09.2018) PriF.KZ/N-bBXX-317/10 PÚvod do ekológie živočíchovPRIF B2 446Degma, Tirjaková, Stloukal, Žiak, Mikulíček, Rubáčová1SB*(B), 2SB*(B), 3B-ZO*(B), 3SB*(B)
15:40-18:40N.T (od 24.09.2018) PriF.KAgCh/N-bBXX-101-1/00 CVšeobecná a anorganická chémiaPRIF CH2 205Sas1SB*(B)
08:10-09:40TYZ (od 24.09.2018) PriF.KBo/N-bBXX-070/15 SSeminár z botaniky 1PRIF CH1 31buBISL*(C), 1SB*(C), 1upBIAJ_f*(C), 1upBIGE*(C), 1upBICH*(C), 1upBINJ_f*(C), 1upENBI*(C), 1upINBI*(C), 1upMABI*(C), 2B*(C), 2PALB*(C)
13:10-14:40BLK (05.11.2018) PriF.KFR/N-bBXX-002-1/00 CAnatómia a morfológia rastlínPRIF HERBAR R-23Vaculík, Švubová, Kohanová, Bokor1SB*(A)sk. B05.11.201812.11.201819.11.201826.11.201803.12.201810.12.201817.12.2018
Ut
07:20-08:50TYZ (od 25.09.2018) PriF.KZ/N-bBZO-017/13 PFylogenéza a systém bezchordátov 1PRIF B1 307Tirjaková, Mrvová Garajová1SB*(A)
09:00-10:30TYZ (od 25.09.2018) PriF.KBo/N-bBXX-058-1/00 PFylogenéza a systém nižších rastlín (1)PRIF B2 446Mišíková1SB*(A)
12:20-13:50TYZ (od 25.09.2018) PriF.KZ/N-bBXX-075/14 PTeória a prax fylogenetickej systematikyPRIF B2 304Vďačný, Kodada1SB*(A), 1B*(B), 2B*(B), 3B*(B), 3B-AN*(B), 3B-BO*(B), 3B-EK*(B), 3B-FR*(B), 3B-FZ*(B), 3B-GE*(B), 3B-MI*(B), 3B-MO*(B), 3BT-BT*(B), 3B-VI*(B), 3B-ZO*(B)
14:00-15:30TYZ (od 25.09.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-094/10 CLatinčinaPRIF B2 3041B*(C), 1MB*(C), 1PALB*(C), 1SB*(C)
15:40-17:10TYZ (od 25.09.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-094/10 CLatinčinaPRIF B2 3041B*(C), 1MB*(C), 1PALB*(C), 1SB*(C)
12:20-13:50TYZ (od 25.09.2018) PriF.KAgCh/N-bBXX-019/15 SZákladné chemické výpočty a názvosloviePRIF B2 446Šimunek1SB*(C)
14:00-15:30TYZ (od 25.09.2018) PriF.KBo/N-bBXX-058-1/00 CFylogenéza a systém nižších rastlín (1)PRIF HERBAR R-231SB*(A)sk, A
15:40-17:10TYZ (od 25.09.2018) PriF.KBo/N-bBXX-058-1/00 CFylogenéza a systém nižších rastlín (1)PRIF HERBAR R-231SB*(A)sk. B
St
07:20-08:50TYZ (od 26.09.2018) PriF.KZ/N-bBXX-045/15 PProtistológiaPRIF B2 404Tirjaková1buBISL*(C), 1SB*(A), 1upBIAJ_f*(C), 1upBIGE*(C), 1upBICH*(C), 1upBINJ_f*(C), 1upENBI*(C), 1upINBI*(C), 1upMABI*(C)
09:00-10:30TYZ (od 26.09.2018) PriF.KFR/N-bBXX-029/15 PAnatómia a morfológia rastlínPRIF B2 304Martinka, Lukačová, Miškovic, Lux1B*(B), 1PALB*(A), 1SB*(A), 2B*(B), 3B*(B), 3B-AN*(B), 3B-BO*(B), 3B-EK*(B), 3B-FR*(B), 3B-FZ*(B), 3B-GE*(B), 3B-MI*(B), 3B-MO*(B), 3BT-BT*(B), 3B-VI*(B), 3B-ZO*(B)
11:30-13:00TYZ (od 26.09.2018) PriF.KZ/N-bBXX-045-1/00 CProtistológiaPRIF B2 4021SB*(A)sk. A
14:50-16:20TYZ (od 26.09.2018) PriF.KZ/N-bBXX-077/14 CMikroskopická technikaPRIF B2 4011SB*(B)
11:30-13:00BLK (26.09.2018) PriF.KFR/N-bBXX-067/00 CBiológia bunkyPRIF B2 132Lukačová, Švubová, Kohanová1SB*(B)26.09.201803.10.201810.10.201817.10.201824.10.201831.10.201807.11.2018
11:30-13:00TYZ (od 26.09.2018) PriF.KAgCh/N-bBXX-018/15 PVšeobecná a anorganická chémiaPRIF B1 301Tatiersky1B*(A), 1BIN*(A), 1MB*(A), 1SB*(B)
Št
07:20-08:50TYZ (od 27.09.2018) PriF.KZ/N-bBXX-045-1/00 CProtistológiaPRIF B2 4021SB*(A)sk. B
13:10-14:40TYZ (od 27.09.2018) PriF.KZ/N-bBZO-017/13 CFylogenéza a systém bezchordátov 1PRIF B2 4021SB*(A)sk. B
14:50-16:20TYZ (od 27.09.2018) PriF.KGe/N-bBXX-001/15 PBiológia bunkyPRIF CH1 1Martinka, Bujdáková, Tomáška, Mrva, Herichová1B*(A), 1MB*(A), 1SB*(B)
16:30-18:00BLK (08.11.2018) PriF.KMV/N-bBXX-001/15 CBiológia bunkyPRIF CH1 1Lukačová, Švubová, Kohanová1MB*(A), 1SB*(B), 1B*(A)08.11.201815.11.201822.11.201829.11.201806.12.201813.12.201820.12.2018
14:50-16:20TYZ (od 27.09.2018) PriF.KZ/N-bBZO-017/13 CFylogenéza a systém bezchordátov 1PRIF B2 4021SB*(A)sk. A
Pi
07:20-08:50BLK (09.11.2018) PriF.KFR/N-bBXX-029/15 CAnatómia a morfológia rastlínPRIF HERBAR R-23Vaculík, Švubová, Kohanová, Bokor1PALB*(A), 1SB*(A)sk. A09.11.201816.11.201823.11.201830.11.201807.12.201814.12.201821.12.2018
09:00-10:30BLK (28.09.2018) PriF.KFR/N-bBXX-002-1/00 CAnatómia a morfológia rastlínPRIF B2 132Vaculík, Švubová, Kohanová, Bokor1SB*(A)sk. B28.09.201805.10.201812.10.201819.10.201826.10.201802.11.2018
07:20-08:50BLK (28.09.2018) PriF.KFR/N-bBXX-029/15 CAnatómia a morfológia rastlínPRIF B2 132Vaculík, Švubová, Kohanová, Bokor1PALB*(A), 1SB*(A)sk. A28.09.201805.10.201812.10.201819.10.201826.10.201802.11.2018
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00