Rozvrh hodín
1upBINJ_f* - učitežstvo predmetov biológia a nemecký jazyk - (Učitežské štúdium, bakalársky I. st., denná forma), 2017/2018, Zimný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
12:20-13:50TYZ (od 25.09.2017) PriF.KDPP/N-bXDI-011/15 PPodporné prírodovedné predmety – MatematikaPRIF B1 320Vankúš
14:20-16:35TYZ (od 25.09.2017) FiF.KGNŠ/bUNE-001-1/15 SJazyková kompetencia 1FIF G240Schoerkhuber, Rauscher
14:00-14:45TYZ (od 25.09.2017) PriF.KDPP/N-bXDI-011/15 SPodporné prírodovedné predmety – MatematikaPRIF B1 320Vankúš
Ut
09:05-11:20TYZ (od 26.09.2017) FiF.KGNŠ/bUNE-001-1/15 SJazyková kompetencia 1FIF G240Schoerkhuber, Rauscher
13:10-14:40TYZ (od 26.09.2017) FMFI-PriF.KDPP/1-UXX-141/15 PPsychológia pre učitežov (1)PRIF B1 301Demkaninová
St
07:20-08:50TYZ (od 27.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-045/15 PProtistológiaPRIF B2 404Tirjaková
10:40-12:10TYZ (od 27.09.2017) PriF.KBo/N-bBXX-304/10 SSeminár z botaniky 1PRIF B2 404
12:35-14:05TYZ (od 27.09.2017) FiF.KGNŠ/bPTNE-002-/15 SLingvistika 1FIF G240Mayerová
14:50-16:20TYZ (od 27.09.2017) PriF.KFR/N-bUBI-002/15 PCytológia a anatómia rastlínPRIF CH1 2Martinka, Vaculík, Švubová, Blehová, Lux
17:50-19:20TYZ (od 27.09.2017) FiF.KGNŠ/bPTNE-028-/15 PMiesta pamäti v nemecky hovoriacich krajináchFIF G11Tancer
11:30-13:00TYZ (od 27.09.2017) FMFI-PriF.KDPP/1-UXX-141/15 SPsychológia pre učitežov (1)PRIF B1 480Demkaninová
13:10-14:40TYZ (od 27.09.2017) PriF.KBo/N-bUBI-054/15 PBotanika 1PRIF CH1 2Mišíková, Jančovičová
16:30-18:00BLK (27.09.2017) PriF.KBo/N-bUBI-053/15 PMorfológia rastlínPRIF CH1 2Mičieta, Miškovic27.09.201704.10.201711.10.201718.10.201725.10.201701.11.2017
16:30-18:00BLK (08.11.2017) PriF.KBo/N-bUBI-053/15 CMorfológia rastlínPRIF HERBAR R-2308.11.201715.11.201722.11.201729.11.201706.12.201713.12.201720.12.2017
Št
07:20-08:50TYZ (od 28.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-045/15 CProtistológiaPRIF B2 402
13:10-14:40TYZ (od 28.09.2017) PriF.KFR/N-bUBI-002/15 CCytológia a anatómia rastlínPRIF B2 132
14:50-16:20TYZ (od 28.09.2017) PriF.KBo/N-bUBI-054/15 CBotanika 1PRIF HERBAR R-23
16:30-18:00TYZ (od 28.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-004/15 CMikroskopická technikaPRIF B2 401
Pi
09:00-10:30TYZ (od 29.09.2017) PriF.KJCh/N-bUXX-002/15 PPodporné prírodovedné predmety – Chémia 1PRIF B2 302Dulanská
10:40-11:25TYZ (od 29.09.2017) PriF.KJCh/N-bUXX-002/15 SPodporné prírodovedné predmety – Chémia 1PRIF B2 302Dulanská
12:35-14:05TYZ (od 29.09.2017) FiF.KGNŠ/bPTNE-002-/15 SLingvistika 1FIF G240Mayerová
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00