Rozvrh hodín
2PALB* - paleobiológia - (Jednoodborové štúdium, bakalársky I. st., denná forma), 2017/2018, Zimný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
Ut
11:30-13:00TYZ (od 26.09.2017) PriF.KGP/N-bGPA-020/15 PMetódy paleontologického výskumuPRIF G 201Hlavatá Hudáčková, Kováčová
13:10-13:55TYZ (od 26.09.2017) PriF.KGP/N-bGPA-020/15 CMetódy paleontologického výskumuPRIF G 201
14:50-16:20TYZ (od 26.09.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 PMolekulárna biológiaPRIF B1 301Drahovská, Stuchlík, Turňa, Grones, Krahulec
16:30-18:00TYZ (od 26.09.2017) PriF.KGe/N-bBXX-037/15 CGenetikaPRIF B1 526Sepšiová, Ševčovičová, Lajdová
11:30-14:30N.T (26.09.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 CMolekulárna biológiaPRIF B2 216
St
08:10-08:55TYZ (od 27.09.2017) PriF.KDPP/N-bXDI-006/10 PRétorikaPRIF CH2 130Adámať
09:00-09:45TYZ (od 27.09.2017) PriF.KDPP/N-bXDI-006/10 SRétorikaPRIF CH2 130Adámať
09:50-10:35TYZ (od 27.09.2017) PriF.KDPP/N-bXDI-006/10 PRétorikaPRIF CH2 130Adámať
10:40-12:10TYZ (od 27.09.2017) PriF.KBo/N-bBXX-304/10 SSeminár z botaniky 1PRIF B2 404
13:10-14:40TYZ (od 27.09.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 PMolekulárna biológiaPRIF CH1 1Drahovská, Stuchlík, Turňa, Grones, Krahulec
14:50-16:20TYZ (od 27.09.2017) PriF.KGP/N-bGZL-100/15 PHistorická a stratigrafická geológia (1)PRIF G 245Aubrecht
16:30-17:15TYZ (od 27.09.2017) PriF.KGP/N-bGZL-100/15 CHistorická a stratigrafická geológia (1)PRIF G 245Józsa
10:40-11:25TYZ (od 27.09.2017) PriF.KDPP/N-bXDI-006/10 SRétorikaPRIF CH2 130Adámať
16:30-18:00TYZ (od 27.09.2017) PriF.KGe/N-bCBI-006/00 PGenetikaPRIF B1 301Gálová
Št
08:10-09:40TYZ (od 28.09.2017) PriF.KGP/N-bGZL-103/15 PSystematická paleontológia bezchordátov (1)PRIF G 201Reháková, Hlavatá Hudáčková
09:50-11:20TYZ (od 28.09.2017) PriF.KGP/N-bGZL-103/15 CSystematická paleontológia bezchordátov (1)PRIF G 201
11:30-13:00TYZ (od 28.09.2017) PriF.KGe/N-bBUB-003/15 PEvolučná biológia 1PRIF CH1 1Krajčovič, Tomáška, Mentel, Sepšiová, Dušinský, Vďačný, Mikulíček
14:00-15:30TYZ (od 28.09.2017) PriF.KGP/N-bGZL-102/15 PSystematická paleobotanikaPRIF G 201Kováčová
15:40-17:10TYZ (od 28.09.2017) PriF.KGP/N-bGZL-102/15 CSystematická paleobotanikaPRIF G 201
11:30-13:00TYZ (od 28.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-070/10 CAnglický jazyk 1PRIF G 211BDugovičovázaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
14:00-15:30TYZ (od 28.09.2017) PriF.KZ/N-bBZO-072/15 PZáklady muzeológiePRIF CH1 3Kautman, Kodada
11:30-13:00TYZ (od 28.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-070/10 CAnglický jazyk 1PRIF G 417Pažitkovázaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
Pi
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00