Rozvrh hodín
2B* - biológia - (Jednoodborové štúdium, bakalársky I. st., denná forma), 2017/2018, Zimný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
08:10-09:40TYZ (od 25.09.2017) PriF.KGe/N-bBXX-038/15 CGenetika 1PRIF B1 526Richterová, Červenák, Džugasová, Lajdová, Huraiovásk. A
09:50-11:20TYZ (od 25.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-070/10 CAnglický jazyk 1PRIF B1 209Kordíkovázaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
11:30-13:00TYZ (od 25.09.2017) PriF.KŽFE/N-bUBI-023/16 PFyziológia živočíchov a človeka 1PRIF CH1 1Stebelová, Moravčík, Kaňková, Zeman, Dzirbíková, Okuliarová, Molčan, Herichová, Štefánik
14:00-15:30TYZ (od 25.09.2017) PriF.KEk/N-bBEK-025/15 PMedicínska entomológiaPRIF B2 407ABulánková, Halgoš
15:40-17:10TYZ (od 25.09.2017) PriF.KŽFE/N-bBXX-018/15 CFyziológia živočíchovPRIF B2 410sk. II
17:20-18:50TYZ (od 25.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-004/15 CMikroskopická technikaPRIF B2 401
09:50-11:20TYZ (od 25.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-070/10 CAnglický jazyk 1PRIF B2 201Slovákovázaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
14:50-16:20TYZ (od 25.09.2017) PriF.KZ/N-bBZO-026/14 POrnitológiaPRIF B1 401AOrszághová, Turčoková
16:30-18:00TYZ (od 25.09.2017) PriF.KAn/N-bBXX-100/15 PAplikovaná antropológiaPRIF B2 302Dörnhöferová, Beňuš, Švábová, Candráková Čerňanová, Bodoriková
09:50-11:20TYZ (od 25.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-072/10 CNemecký jazyk 1PRIF G 211BRózsová Wolfovázaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
14:00-17:00N.T (25.09.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 CMolekulárna biológiaPRIF B2 202sk. 1
09:50-11:20TYZ (od 25.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-070/10 CAnglický jazyk 1PRIF G 111Sabozaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
14:00-17:00P.T (02.10.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 CMolekulárna biológiaPRIF B2 202sk. 2
09:50-11:20TYZ (od 25.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-070/10 CAnglický jazyk 1PRIF G 417Cihovázaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
14:00-17:00N.T (25.09.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 CMolekulárna biológiaPRIF B2 216sk. 7
14:00-17:00P.T (02.10.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 CMolekulárna biológiaPRIF B2 216sk. 8
14:00-15:30TYZ (od 25.09.2017) PriF.KŽFE/N-bBXX-018/15 CFyziológia živočíchovPRIF B2 410sk. I
Ut
07:20-10:20N.T (26.09.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 CMolekulárna biológiaPRIF B2 202sk. 3
10:40-12:10TYZ (od 26.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-004/15 CMikroskopická technikaPRIF B2 401
12:20-13:50TYZ (od 26.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-075/14 PTeória a prax fylogenetickej systematikyPRIF B2 304Vďačný, Kodada
14:50-16:20TYZ (od 26.09.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 PMolekulárna biológiaPRIF B1 301Drahovská, Stuchlík, Turňa, Grones, Krahulec
16:30-18:00TYZ (od 26.09.2017) PriF.KŽFE/N-bBXX-018/15 CFyziológia živočíchovPRIF B2 410sk. VI
07:20-10:20N.T (26.09.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 CMolekulárna biológiaPRIF B2 216sk. 9
11:30-13:00TYZ (od 26.09.2017) PriF.KGe/N-bBXX-038/15 CGenetika 1PRIF B1 526Richterová, Červenák, Džugasová, Lajdová, Huraiovásk. E
13:10-14:40TYZ (od 26.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-070/10 CAnglický jazyk 1PRIF B2 201Slovákovázaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
07:20-10:20P.T (03.10.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 CMolekulárna biológiaPRIF B2 202sk. 4
11:30-14:30N.T (26.09.2017) PriF.KAlCh/N-bBXX-021/15 CKurz analytickej chémiePRIF CH2 309, PRIF CH2 310GóraCH2-307 podľa harmonogramu
07:20-10:20P.T (03.10.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 CMolekulárna biológiaPRIF B2 216sk. 10
11:30-14:30P.T (03.10.2017) PriF.KAlCh/N-bBXX-021/15 CKurz analytickej chémiePRIF CH2 309, PRIF CH2 310MišľanováCH2-307 podľa harmonogramu
08:10-09:40TYZ (od 26.09.2017) PriF.KGe/N-bBXX-038/15 CGenetika 1PRIF B1 526Richterová, Červenák, Džugasová, Lajdová, Huraiovásk. C
09:50-11:20TYZ (od 26.09.2017) PriF.KGe/N-bBXX-038/15 CGenetika 1PRIF B1 526Richterová, Červenák, Džugasová, Lajdová, Huraiovásk. D
13:10-14:40TYZ (od 26.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-070/10 CAnglický jazyk 1PRIF G 211BKordíkovázaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
07:20-08:50TYZ (od 26.09.2017) PriF.KŽFE/N-bBXX-018/15 CFyziológia živočíchovPRIF B2 410sk. III
09:00-10:30TYZ (od 26.09.2017) PriF.KŽFE/N-bBXX-018/15 CFyziológia živočíchovPRIF B2 410sk. IV
10:40-12:10TYZ (od 26.09.2017) PriF.KŽFE/N-bBXX-018/15 CFyziológia živočíchovPRIF B2 410sk. V
13:10-14:40TYZ (od 26.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-070/10 CAnglický jazyk 1PRIF B1 209Sabozaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
13:10-14:40TYZ (od 26.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-070/10 CAnglický jazyk 1PRIF G 417Cihovázaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
13:10-14:40TYZ (od 26.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-072/10 CNemecký jazyk 1PRIF B1 567Rózsová Wolfovázaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
St
08:10-08:55TYZ (od 27.09.2017) PriF.KDPP/N-bXDI-006/10 PRétorikaPRIF CH2 130Adámať
09:00-10:30TYZ (od 27.09.2017) PriF.KFR/N-bBXX-002-1/00 PAnatómia a morfológia rastlínPRIF B2 304Martinka, Lukačová, Miškovic, Lux
10:40-12:10TYZ (od 27.09.2017) PriF.KBo/N-bBXX-304/10 SSeminár z botaniky 1PRIF B2 404
13:10-14:40TYZ (od 27.09.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 PMolekulárna biológiaPRIF CH1 1Drahovská, Stuchlík, Turňa, Grones, Krahulec
14:50-16:20TYZ (od 27.09.2017) FMFI-PriF.KGe/1-BIN-201/15 PGenetika (1)PRIF B1 301Gálová, Tomáška, Slaninová, Nosek, Sepšiová, Džugasová, Mentelová, Ševčovičová, Gaplovská, Slaninová
16:30-18:00TYZ (od 27.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-004/15 CMikroskopická technikaPRIF B2 401
09:00-09:45TYZ (od 27.09.2017) PriF.KDPP/N-bXDI-006/10 SRétorikaPRIF CH2 130Adámať
09:50-10:35TYZ (od 27.09.2017) PriF.KDPP/N-bXDI-006/10 PRétorikaPRIF CH2 130Adámať
10:40-11:25TYZ (od 27.09.2017) PriF.KDPP/N-bXDI-006/10 SRétorikaPRIF CH2 130Adámať
13:10-14:40TYZ (od 27.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-075/14 STeória a prax fylogenetickej systematikyPRIF B2 402
16:30-18:00TYZ (od 27.09.2017) PriF.KFR/N-bBFR-020/12 PFytoremediáciePRIF B2 304Lukačová, Vaculík, Lux
16:30-18:00TYZ (od 27.09.2017) PriF.KAlCh/N-bBXX-021/15 PKurz analytickej chémiePRIF B2 446Hutta
Št
08:10-09:40TYZ (od 28.09.2017) FMFI-PriF.KGe/1-BIN-201/15 PGenetika (1)PRIF CH1 1Gálová, Tomáška, Slaninová, Nosek, Sepšiová, Džugasová, Mentelová, Ševčovičová, Gaplovská, Slaninová
09:50-11:20TYZ (od 28.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-070/10 CAnglický jazyk 1PRIF B2 201Slovákovázaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
11:30-13:00TYZ (od 28.09.2017) PriF.KGe/N-bBUB-003/15 PEvolučná biológia 1PRIF CH1 1Krajčovič, Tomáška, Mentel, Sepšiová, Dušinský, Vďačný, Mikulíček
14:50-16:20TYZ (od 28.09.2017) PriF.KZ/N-bUBI-101/15 PZáklady etológie hmyzuPRIF B1 401AHolecová
17:20-18:50TYZ (od 28.09.2017) PriF.KGe/N-bBXX-038/15 CGenetika 1PRIF B1 526Richterová, Červenák, Džugasová, Lajdová, Huraiovásk. G
09:50-11:20TYZ (od 28.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-070/10 CAnglický jazyk 1PRIF B1 209Kordíkovázaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
14:00-15:30TYZ (od 28.09.2017) PriF.KEk/N-bBEK-024/15 PMetódy biologického bojaPRIF B1 567Števove, Švolíková, Bulánková, Lukáš
15:40-17:10TYZ (od 28.09.2017) PriF.KGe/N-bBXX-038/15 CGenetika 1PRIF B1 526Richterová, Červenák, Džugasová, Lajdová, Huraiovásk. F
09:50-11:20TYZ (od 28.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-072/10 CNemecký jazyk 1PRIF G 211BRózsová Wolfovázaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
14:00-17:00N.T (28.09.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 CMolekulárna biológiaPRIF B2 202sk. 5
09:50-11:20TYZ (od 28.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-070/10 CAnglický jazyk 1PRIF G 417Cihovázaradenie do skupín - info na stránke Katedry jazykov v sekcii ROZVRH
14:00-17:00P.T (05.10.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 CMolekulárna biológiaPRIF B2 202sk. 6
14:00-17:00P.T (05.10.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 CMolekulárna biológiaPRIF B2 216sk. 12
14:00-15:30TYZ (od 28.09.2017) PriF.KZ/N-bBZO-072/15 PZáklady muzeológiePRIF CH1 3Kautman, Kodada
Pi
07:20-10:20N.T (29.09.2017) PriF.KMB/N-bCXX-359/15 CMolekulárna biológiaPRIF B2 216sk. 11
10:40-12:10TYZ (od 29.09.2017) PriF.KGe/N-bBXX-038/15 CGenetika 1PRIF B1 526Richterová, Červenák, Džugasová, Lajdová, Huraiovásk. B
15:40-17:10BLK (29.09.2017) PriF.KFR/N-bBXX-029/15 CAnatómia a morfológia rastlínPRIF B2 132Vaculík, Švubová, Kohanová, Bokor29.09.201706.10.201713.10.201720.10.201727.10.201703.11.2017
07:20-08:50TYZ (od 29.09.2017) PriF.KŽFE/N-bBXX-018/15 CFyziológia živočíchovPRIF B2 410sk. VII
09:00-10:30TYZ (od 29.09.2017) PriF.KŽFE/N-bBXX-018/15 CFyziológia živočíchovPRIF B2 410sk. VIII
10:40-12:10TYZ (od 29.09.2017) PriF.KŽFE/N-bBXX-018/15 CFyziológia živočíchovPRIF B2 410sk. IX
15:40-17:10BLK (10.11.2017) PriF.KFR/N-bBXX-029/15 CAnatómia a morfológia rastlínPRIF HERBAR R-23Vaculík, Švubová, Kohanová, Bokor10.11.201717.11.201724.11.201701.12.201708.12.201715.12.201722.12.2017
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Nezaradené akcie