Rozvrh hodín
1SB* - systematická biológia - (Jednoodborové štúdium, bakalársky I. st., denná forma), 2017/2018, Zimný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
08:10-09:40TYZ (od 25.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-045-1/00 CProtistológiaPRIF B2 402sk. 2
10:40-12:10TYZ (od 25.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-077/14 CMikroskopická technikaPRIF B2 401
13:10-14:40TYZ (od 25.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-079/16 PÚvod do ekológie živočíchovPRIF B2 446Degma, Tirjaková, Stloukal, Žiak, Mikulíček, Turčoková
15:40-18:40N.T (25.09.2017) PriF.KAgCh/N-bBXX-101-1/00 CVšeobecná a anorganická chémiaPRIF CH2 205Sas
08:10-09:40TYZ (od 25.09.2017) PriF.KŽFE/N-bBXX-016/15 PEtológiaPRIF CH1 1Košťál, Kršková
09:50-11:20TYZ (od 25.09.2017) PriF.KZ/N-bBZO-017/13 CFylogenéza a systém bezchordátov 1PRIF B2 402sk. 2
13:10-14:40TYZ (od 25.09.2017) PriF.KBo/N-bBXX-058-1/00 PFylogenéza a systém nižších rastlín (1)PRIF CH1 3Mišíková
14:50-16:20TYZ (od 25.09.2017) PriF.KBo/N-bBXX-058-1/00 CFylogenéza a systém nižších rastlín (1)PRIF HERBAR R-23sk. 1
Ut
07:20-08:50TYZ (od 26.09.2017) PriF.KZ/N-bBZO-017/13 PFylogenéza a systém bezchordátov 1PRIF B1 307Tirjaková, Vďačný
09:00-10:30TYZ (od 26.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-045-1/00 CProtistológiaPRIF B2 402sk. 1
12:20-13:50TYZ (od 26.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-075/14 PTeória a prax fylogenetickej systematikyPRIF B2 304Vďačný, Kodada
14:00-15:30TYZ (od 26.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-094/10 SLatinčinaPRIF B2 304vyučujúca Taranová
15:40-17:10TYZ (od 26.09.2017) PriF.KJ/N-bXCJ-094/10 SLatinčinaPRIF B2 304vyučujúca Taranová
14:00-15:30TYZ (od 26.09.2017) PriF.KBo/N-bBXX-058-1/00 CFylogenéza a systém nižších rastlín (1)PRIF HERBAR R-23sk. 2
15:40-18:40N.T (26.09.2017) PriF.KAgCh/N-bBXX-101-1/00 CVšeobecná a anorganická chémiaPRIF CH2 204Matkovičová
St
07:20-08:50TYZ (od 27.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-045/15 PProtistológiaPRIF B2 404Tirjaková
09:00-10:30TYZ (od 27.09.2017) PriF.KFR/N-bBXX-002-1/00 PAnatómia a morfológia rastlínPRIF B2 304Martinka, Lukačová, Miškovic, Lux
10:40-12:10BLK (27.09.2017) PriF.KFR/N-bBXX-002-1/00 CAnatómia a morfológia rastlínPRIF B2 132Vaculík, Švubová, Kohanová, Bokorsk. 127.09.201704.10.201711.10.201718.10.201725.10.201701.11.2017
13:10-14:40TYZ (od 27.09.2017) PriF.KZ/N-bBXX-075/14 STeória a prax fylogenetickej systematikyPRIF B2 402
14:50-16:20BLK (27.09.2017) PriF.KFR/N-bBXX-029/15 CAnatómia a morfológia rastlínPRIF B2 132Vaculík, Švubová, Kohanová, Bokorsk. 227.09.201704.10.201711.10.201718.10.201725.10.201701.11.2017
10:40-12:10BLK (08.11.2017) PriF.KFR/N-bBXX-002-1/00 CAnatómia a morfológia rastlínPRIF HERBAR R-23Vaculík, Švubová, Kohanová, Bokorsk. 108.11.201715.11.201722.11.201729.11.201706.12.201713.12.201720.12.2017
14:50-16:20BLK (08.11.2017) PriF.KFR/N-bBXX-029/15 CAnatómia a morfológia rastlínPRIF HERBAR R-23Vaculík, Švubová, Kohanová, Bokorsk. 208.11.201715.11.201722.11.201729.11.201706.12.201713.12.201720.12.2017
11:30-13:00TYZ (od 27.09.2017) PriF.KAgCh/N-bBXX-018/15 PVšeobecná a anorganická chémiaPRIF CH1 1Tatiersky
10:40-12:10TYZ (od 27.09.2017) PriF.KBo/N-bBXX-304/10 SSeminár z botaniky 1PRIF B2 404
Št
13:10-14:40TYZ (od 28.09.2017) PriF.KZ/N-bBZO-017/13 CFylogenéza a systém bezchordátov 1PRIF B2 402sk. 1
14:50-16:20TYZ (od 28.09.2017) PriF.KAgCh/N-bBXX-019/15 SZákladné chemické výpočty a názvosloviePRIF CH2 201Galamboš
16:30-18:00TYZ (od 28.09.2017) PriF.KMV/N-bBXX-001/15 PBiológia bunkyPRIF CH1 1Martinka, Krajčovič, Bujdáková, Tomáška, Mrva, Herichová
18:10-19:40BLK (16.11.2017) PriF.KFR/N-bBXX-067/00 CBiológia bunkyPRIF CH1 1Lukačová, Švubová, Kohanováspoločné cvičenie s ostatnými odbormi16.11.201723.11.201730.11.201707.12.201714.12.201721.12.2017
Pi
09:00-10:30BLK (06.10.2017) PriF.KFR/N-bBXX-067/00 CBiológia bunkyPRIF B2 132Lukačová, Švubová, Kohanovácvičenia začínajú až 2. týždeň semestra06.10.201713.10.201720.10.201727.10.201703.11.201710.11.201717.11.2017
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00