Rozvrh hodín
2SB* - systematická biológia - (Jednoodborové štúdium, bakalársky I. st., denná forma), 2017/2018, Letný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
08:10-09:40TYZ (od 19.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-017/15 PFenológiaPRIF B1 305Országhová
09:50-11:20TYZ (od 19.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-071/10 SAnglický jazyk 2PRIF G 417Cihová
11:30-13:00TYZ (od 19.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-012/15 STeória druhuPRIF B2 446
13:10-14:40TYZ (od 19.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-313/13 PFylogenéza a systém chordátov 2PRIF B2 302Miklós, Országhová, Žiak, Mikulíček, Turčoková
14:50-16:20TYZ (od 19.02.2018) PriF.KEk/N-bBXX-001/15 PEkológiaPRIF B1 301Kováč, Záhorská, Derka
16:30-18:00TYZ (od 19.02.2018) PriF.KEk/N-bBXX-072/14 SEkológiaPRIF B2 302
09:50-11:20TYZ (od 19.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-071/10 SAnglický jazyk 2PRIF B1 209Kordíková
09:50-11:20TYZ (od 19.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-071/10 SAnglický jazyk 2PRIF B2 302Pažitková
09:50-11:20TYZ (od 19.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-071/10 SAnglický jazyk 2PRIF B2 201Slováková
Ut
09:00-10:30BLK (20.02.2018) PriF.KBCh/N-bBXX-324/14 PBiochémiaPRIF CH1 1Korduláková20.02.201827.02.201806.03.201813.03.201820.03.201827.03.201803.04.201810.04.201817.04.201824.04.2018
11:30-13:00TYZ (od 20.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-014/15 PParazitické protistaPRIF B1 320Tirjaková, Garajová, Mrva
13:10-14:40TYZ (od 20.02.2018) PriF.KMV/N-bBXX-025/15 PVirológiaPRIF B1 301Kabát, Mistríková, Kostrábová, Golais
15:40-18:40N.T (od 27.02.2018) PriF.KBCh/N-bBXX-324/14 CBiochémiaPRIF CH1 248Čermáková
08:10-09:40TYZ (od 20.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-074/13 PPedobiológiaPRIF B1 307Fenďa, Šimonovičová, Dlapa, Krumpál, Čierniková, Dlapa
09:50-11:20TYZ (od 20.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-071/10 SAnglický jazyk 2PRIF G 417Cihová
13:10-14:40TYZ (od 20.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-313/13 CFylogenéza a systém chordátov 2PRIF B1 433sk. 2
14:50-16:20TYZ (od 20.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-313/13 CFylogenéza a systém chordátov 2PRIF B1 433sk. 1
16:30-18:00TYZ (od 20.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-015/15 CZáklady entomológiePRIF B2 401Fenďa
09:50-11:20TYZ (od 20.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-071/10 SAnglický jazyk 2PRIF G 211BKordíková
16:30-18:00TYZ (od 20.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-019/15 POchrana faunyPRIF B2 302Kúdela, Krumpál
09:50-11:20TYZ (od 20.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-071/10 SAnglický jazyk 2PRIF B1 209Sabo
16:30-18:00TYZ (od 20.02.2018) PriF.KBo/N-bBXX-071/15 SSeminár z botaniky 2PRIF HERBAR R-26
09:50-11:20TYZ (od 20.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-071/10 SAnglický jazyk 2PRIF B2 201Slováková
09:50-11:20TYZ (od 20.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-073/10 SNemecký jazyk 2PRIF G 111Rózsová Wolfová
St
09:00-09:45TYZ (od 21.02.2018) PriF.KDPP/N-bXDI-007/10 PRétorikaPRIF CH2 130Adámať
09:50-10:35TYZ (od 21.02.2018) PriF.KDPP/N-bXDI-007/10 SRétorikaPRIF CH2 130Adámať
10:40-11:25TYZ (od 21.02.2018) PriF.KDPP/N-bXDI-007/10 PRétorikaPRIF CH2 130Adámať
11:30-12:15TYZ (od 21.02.2018) PriF.KDPP/N-bXDI-007/10 SRétorikaPRIF CH2 130Adámať
13:10-14:40TYZ (od 21.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-071/10 SAnglický jazyk 2PRIF G 417Cihová
14:50-16:20TYZ (od 21.02.2018) PriF.KEk/N-bUBI-042/15 PEkológiaPRIF CH1 1Kováč, Záhorská, Derka
09:00-10:30TYZ (od 21.02.2018) PriF.KMV/N-bBXX-024/15 PMikrobiológiaPRIF B1 301Bujdáková, Obernauerová, Gbelská
13:10-14:40TYZ (od 21.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-071/10 SAnglický jazyk 2PRIF B2 201Slováková
09:50-11:20TYZ (od 21.02.2018) PriF.KZ/N-bBZO-023/14 CBioakustikaPRIF B1 401A
13:10-14:40TYZ (od 21.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-071/10 SAnglický jazyk 2PRIF B1 209Kordíková
13:10-14:40TYZ (od 21.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-073/10 SNemecký jazyk 2PRIF G 211BRózsová Wolfová
Št
07:20-10:20BLK (22.02.2018) PriF.KMV/N-bBXX-024/15 CMikrobiológiaPRIF B2 21622.02.201801.03.201808.03.201815.03.201822.03.201829.03.2018
10:40-12:10TYZ (od 22.02.2018) FMFI-PriF.KGe/1-BIN-211/15 PEvolučná biológia (2)PRIF CH1 1Kováč, Radvánszky, Okuliarová, Demko
12:20-13:50TYZ (od 22.02.2018) PriF.KBo/N-bBXX-302/10 PFylogenéza a systém vyšších rastlín 2PRIF HERBAR R-26Hrabovský, Ščevková, Dušička, Zahradníková
14:00-15:30TYZ (od 22.02.2018) PriF.KBo/N-bBXX-302/10 CFylogenéza a systém vyšších rastlín 2PRIF HERBAR R-23
07:20-08:50BLK (05.04.2018) PriF.KMV/N-bBXX-025/15 CVirológiaPRIF B2 21605.04.201812.04.201819.04.201826.04.201803.05.201810.05.2018
09:00-10:30TYZ (od 22.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-015/15 PZáklady entomológiePRIF B2 302Fenďa, Holecová, Krumpál
Pi
12:20-13:50BLK (04.05.2018) PriF.KBCh/N-bBXX-324/14 PBiochémiaPRIF CH1 1Korduláková04.05.201811.05.2018
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00