Rozvrh hodín
1SB* - systematická biológia - (Jednoodborové štúdium, bakalársky I. st., denná forma), 2017/2018, Letný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
08:10-09:40TYZ (od 19.02.2018) PriF.KZ/N-bBZO-018/13 PFylogenéza a systém bezchordátov 2PRIF B2 404Christophoryová, Krumpál
09:50-11:20TYZ (od 19.02.2018) PriF.KAlCh/N-bBXX-327/13 PPrincípy merania chemických látok pre biológovPRIF B1 320Hutta, Halko
11:30-13:00TYZ (od 19.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-012/15 STeória druhuPRIF B2 446
13:10-14:40TYZ (od 19.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-009/15 PAnatómia a morfológia živočíchovPRIF B1 320Holecová, Hulejová Sládkovičová, Garajová, Kúdelová
Ut
11:30-13:00TYZ (od 20.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-014/15 PParazitické protistaPRIF B1 320Tirjaková, Garajová, Mrva
13:10-14:40TYZ (od 20.02.2018) PriF.KBo/N-bBXX-060-1/00 PFylogenéza a systém nižších rastlín (2)PRIF B1 307Jančovičová
14:50-16:20TYZ (od 20.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-095/10 CLatinčinaPRIF B2 304vyučujúca Taranová
16:30-18:00TYZ (od 20.02.2018) PriF.KJ/N-bXCJ-095/10 CLatinčinaPRIF B2 304vyučujúca Taranová
09:00-12:00N.T (od 27.02.2018) PriF.KAlCh/N-bBXX-327/13 CPrincípy merania chemických látok pre biológovPRIF CH2 309MišľanováCH2-307, 1. skupina
15:40-17:55TYZ (od 20.02.2018) PriF.KOrCh/N-bBXX-101/15 COrganická chémiaPRIF CH2 402, PRIF CH2 403Čmelová, Bulko
09:00-12:00P.T (od 20.02.2018) PriF.KAlCh/N-bBXX-327/13 CPrincípy merania chemických látok pre biológovPRIF CH2 309MišľanováCH2-307, 2. skupina
16:30-18:00TYZ (od 20.02.2018) PriF.KZ/N-bBZO-018/13 CFylogenéza a systém bezchordátov 2PRIF B2 402sk. 2
St
09:50-11:20TYZ (od 21.02.2018) PriF.KBo/N-bBXX-060-1/00 CFylogenéza a systém nižších rastlín (2)PRIF HERBAR R-23sk. 1.
11:30-13:00TYZ (od 21.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-047-1/00 CAnatómia a morfológia živočíchovPRIF B2 402sk. 2
14:00-15:30TYZ (od 21.02.2018) PriF.KBo/N-bBXX-060-1/00 CFylogenéza a systém nižších rastlín (2)PRIF HERBAR R-23sk. 2.
09:00-10:30TYZ (od 21.02.2018) PriF.KOrCh/N-bBXX-101/15 POrganická chémiaPRIF B2 304Veverková
13:10-14:40TYZ (od 21.02.2018) PriF.KZ/N-bBXX-047-1/00 CAnatómia a morfológia živočíchovPRIF B2 402sk. 1
14:50-16:20TYZ (od 21.02.2018) PriF.KZ/N-bBZO-018/13 CFylogenéza a systém bezchordátov 2PRIF B2 402sk. 1
09:50-11:20TYZ (od 21.02.2018) PriF.KZ/N-bBZO-023/14 CBioakustikaPRIF B1 401A
Št
15:40-18:40BLK (22.02.2018) PriF.KZ/N-bBZO-021/14 PEkosozológiaPRIF B1 320Kúdela, Kocian, Országhová22.02.201801.03.201808.03.201815.03.201822.03.201829.03.2018
14:50-16:20TYZ (od 22.02.2018) PriF.KOrCh/N-bEXX-011/15 SSeminár z organickej chémiePRIF G 111Mravec
14:50-16:20TYZ (od 22.02.2018) PriF.KOrCh/N-bEXX-011/15 SSeminár z organickej chémiePRIF G 139Némethová
Pi
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00