Rozvrh hodín
Rozvrh, 2015/2016, Zimný semester
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
Po
08:10-09:40TYZ (21.09.2015) PriF.KŽFE/N-bBXX-016/15 PEtológiaPRIF CH1 1Košťál, Kršková
11:30-13:00TYZ (21.09.2015) PriF.KFR/N-bBXX-002-1/00 CAnatómia a morfológia rastlínPRIF HERBAR R-27, PRIF B2 136Miškovicsk. 1
13:10-14:40TYZ (21.09.2015) PriF.KFR/N-bBXX-002-1/00 CAnatómia a morfológia rastlínPRIF HERBAR R-27, PRIF B2 136Miškovicsk. 2
15:40-18:40P.T (28.09.2015) PriF.KAgCh/N-bBXX-101-1/00 CVšeobecná a anorganická chémiaPRIF CH2 205
14:00-15:30TYZ (21.09.2015) PriF.KAgCh/N-bBXX-019/15 SZákladné chemické výpočty a názvosloviePRIF CH2 201Chrappovásk.1
15:40-18:40N.T (21.09.2015) PriF.KAgCh/N-bBXX-101-1/00 CVšeobecná a anorganická chémiaPRIF CH2 205
15:40-18:40N.T (21.09.2015) PriF.KAgCh/N-bBXX-101-1/00 CVšeobecná a anorganická chémiaPRIF CH2 204Boháč
15:40-18:40P.T (28.09.2015) PriF.KAgCh/N-bBXX-101-1/00 CVšeobecná a anorganická chémiaPRIF CH2 204Boháč
15:40-17:10TYZ (21.09.2015) PriF.KZ/N-bBXX-077/14 CMikroskopická technikaPRIF B2 401po dohode s vyučujúcim
Ut
07:20-08:50TYZ (22.09.2015) PriF.KBo/N-bBXX-058-1/00 CFylogenéza a systém nižších rastlín (1)PRIF HERBAR R-23sk. 2
09:00-10:30TYZ (22.09.2015) PriF.KZ/N-bBXX-045-1/00 CProtistológiaPRIF B2 402sk. 2
12:20-13:50TYZ (22.09.2015) PriF.KZ/N-bBXX-075/14 PTeória a prax fylogenetickej systematikyPRIF B1 305Vďačný, Kodada
14:00-15:30TYZ (22.09.2015) PriF.KJ/N-bXCJ-094/10 SLatinčinaPRIF B2 304vyučujúca Taranová
15:40-17:10TYZ (22.09.2015) PriF.KJ/N-bXCJ-094/10 SLatinčinaPRIF B2 304vyučujúca Taranová
07:20-08:50TYZ (22.09.2015) PriF.KZ/N-bBXX-045-1/00 CProtistológiaPRIF B2 402sk. 1
14:50-16:20TYZ (22.09.2015) PriF.KZ/N-bBZO-017/13 PFylogenéza a systém bezchordátov 1PRIF B2 404Tirjaková, Vďačný
St
07:20-08:50TYZ (23.09.2015) PriF.KZ/N-bBXX-045-1/00 PProtistológiaPRIF B2 404TirjakováupBIGE - cvičenia po dohode
09:00-10:30TYZ (23.09.2015) PriF.KBo/N-bBXX-058-1/00 PFylogenéza a systém nižších rastlín (1)PRIF B1 320Kováčik, Mišíková, Jančovičová
10:40-12:10TYZ (23.09.2015) PriF.KFR/N-bBXX-002-1/00 PAnatómia a morfológia rastlínPRIF B1 320Martinka, Lukačová, Miškovic, Lux
12:20-13:50TYZ (23.09.2015) PriF.KAgCh/N-bBXX-018/15 PVšeobecná a anorganická chémiaPRIF CH1 1Tatiersky
14:00-15:30TYZ (23.09.2015) PriF.KAgCh/N-bBXX-019/15 SZákladné chemické výpočty a názvosloviePRIF CH2 201Krajňáksk.2
15:40-17:10TYZ (23.09.2015) PriF.KBo/N-bBXX-058-1/00 CFylogenéza a systém nižších rastlín (1)PRIF HERBAR R-23sk. 1
17:20-18:50TYZ (23.09.2015) PriF.KZ/N-bBXX-075/14 STeória a prax fylogenetickej systematikyPRIF B1 401Ask. 1
15:40-17:10TYZ (23.09.2015) PriF.KZ/N-bBXX-075/14 STeória a prax fylogenetickej systematikyPRIF B1 401Ask. 2
Št
15:40-17:10TYZ (24.09.2015) PriF.KZ/N-bBZO-017/13 CFylogenéza a systém bezchordátov 1PRIF B2 402sk. 1
17:20-18:50TYZ (24.09.2015) PriF.KZ/N-bBZO-017/13 CFylogenéza a systém bezchordátov 1PRIF B2 402sk. 2
Pi
09:00-10:30TYZ (25.09.2015) PriF.KFR/N-bBXX-067-1/00 PBiológia bunkyPRIF CH1 1Martinka, Pavlovič, Krajčovič, Bujdáková, Tomáška, Mrva, Herichová
10:40-12:10BLK (06.11.2015) PriF.KFR/N-bBXX-067-1/00 CBiológia bunkyPRIF B2 132pol semestra06.11.201513.11.201520.11.201527.11.201504.12.201511.12.201518.12.2015
13:10-14:40TYZ (25.09.2015) PriF.KBo/N-bBXX-070/15 SSeminár z botaniky 1PRIF B2 404
10:40-12:10BLK (25.09.2015) PriF.KFR/N-bBXX-067-1/00 CBiológia bunkyPRIF CH1 1pol semestra25.09.201502.10.201509.10.201516.10.201523.10.201530.10.2015
Deň
7:00-8:00
8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00