Športový deň študentov PriF UK 2015

V piatok 8. mája v areáli internátu Družba prebehol Športový deň študentov Prírodovedeckej fakulty Univerzity Komenského.


22. 05. 2015 06.25 hod.
Od: Miloš Toporcer

Študenti mohli súťažiť v športoch ako plážový volejbal, futbal, streeetball, tenis či beh.

Podujatie organizovala Študentská časť akademického senátu PRIF UK. „ Po minuloročnom vydarenom podujatí sme športový deň zorganizovali aj tentokrát. Sme radi, že aj napriek predĺženému víkendu sa študenti prišli popasovať a môžem konštatovať, že aj tento ročník sa vydaril,“ hovorí predseda ŠČAS PRIF UK Vladimír Bilohuščin. Do jednotlivých športov sa zapojilo viac ako 60 študentov a spolu s ich fanúšikmi sa počet aktérov vyšplhal k číslu 150.

Pre všetkých zúčastnených, či už športovcov alebo divákov organizátori pripravili občerstvenie v podobe minerálnych vôd či hot - dogov a to všetko zdarma. Takisto sa ŠČAS PRIF UK rozhodla tento rok upustiť od akýchkoľvek štartovných poplatkov, za čo treba poďakovať najmä sponzorom podujatia AŠK Prírodovedec, internátu Družba a copycentru Anwell.

Aj vďaka takejto spokojnosti neostáva organizátorom nič iné ako budúci rok zopakovať úspešnú akciu a s prísľubom, že latka sa bude posúvať určite vyššie sa už všetci tešíme na opätovné stretnutie mladých športuchtivých ľudí.

Fotogaléria

Miloš Toporcer