Základné informácie o doktorandskom štúdiu

Doktorandi Prírodovedeckej fakulty UK v Bratislave sú súčasťou slovenskej vysokoškolskej elity, ktorú sprevádza prestíž a na druhej strane aj nemalé povinnosti. Počas svojho štúdia v nich vyzrieva vedecké myslenie, zdokonaľuje sa vedomostný nadhľad, schopnosť podávať získané informácie mladšej generácii, ale spoločnosť od nich rovnako očakáva referenčný prejav morálky, etiky a etikety.

O doktorandskom štúdiu na PriF UK

Pedagogická činnosť doktorandov

Študijná ročenka v ak. roku 2016/2017 [,pdf]

Akreditované študijné programy [.xls]